Inteligentne sterowanie roletami – radiowe silniki rurowe ELFI marki Rojaflex

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Coraz więcej użytkowników przy zakupie rolet zewnętrznych decyduje się na napędy automatyczne. W końcu chodzi nie tylko o ochronę przed słońcem, ale też o pełny komfort użytkowania i nowoczesną technologię. 

Spośród szerokiej gamy silników rurowych, warto postawić na pewniaka, bo zawsze lepiej kupić raz, a dobrze, i mieć spokój na długie lata. Takim pewniakiem, łączącym w sobie zaawansowane rozwiązania techniczne z niezawodnością i wysoką jakością wykonania są silniki radiowe serii ELFI marki Rojaflex. To wyższa półka, ale w rozsądnej cenie. 

ELFI to silniki z nadajnikiem/odbiornikiem radiowym, który umożliwia komunikację w obie strony, dzięki czemu urządzenie zarówno nadaje, jak i wysyła sygnały. Wyróżnikiem tych silników są także samouczące wyłączniki krańcowe, które same ustawią parametry pracy silnika w rolecie przy każdym konkretnym montażu. To duży komfort, ale i rozwiązanie zapewniające precyzję ustawień i bezpieczeństwo użytkowania rolety przez bardzo długi czas. Silniki ELFI mają też system rozpoznawania przeszkód z nawrotem, dzięki czemu chronią pancerz przed wyłamaniem i zniszczeniem w momencie, gdy napotka na swojej drodze przedmioty, których tam nie powinno być. To idealne rozwiązanie do domów z małymi dziećmi, które lubią zostawiać zabawki w najmniej odpowiednich do tego miejscach. 

System rozpoznawania przeszkód w silnikach ELFI to także spokojna głowa użytkowników, którzy nie muszą się za każdym razem martwić o ewentualne zniszczenie pancerza. W końcu inteligentne urządzenia stworzono po to, aby myślały za nas. 

W naszych warunkach klimatycznych, zwłaszcza zimą, łatwo o przymarznięcie listwy dolnej do parapetu. Zwykłe silniki nic sobie z tego nie robią, tylko ciągną pancerz aż do jego rozerwania i generują niepotrzebne koszty. Silniki radiowe Rojaflex serii ELFI dzięki wbudowanym czujnikom rozpozna, że przymarznięty pancerz nie może się podnieść i nie będzie go zwijał na siłę, dzięki czemu roleta będzie nam służyła latami. 

Bezpieczeństwo i inteligentne rozwiązania to nie wszystko. Ważny jest także komfort użytkowania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej przekładni planetarnej silniki Rojaflex działają cicho, a to ważne dla dobrego samopoczucia domowników. Do silników ELFI proponujemy także szeroką gamę akcesoriów sterujących Rojaflex – przełączników i pilotów jedno- i wielokanałowych zaprojektowanych zgodnie z najlepszymi trendami współczesnego designu. Dzięki nim Klient może sterować silnikiem gdzie chce i jak chce. Bo w końcu najważniejszy jest komfort użytkowania. 

Od lat stawiamy na jakość. Niemiecka technologia, solidność i precyzyjność to znaki rozpoznawcze naszych silników Rojaflex, w tym silników radiowych serii ELFI. Każde nasze urządzenie jest testowane przez 15 000 cykli, a pieczołowitość, z jaką podchodzimy do wysokiej jakości naszych silników, została uhonorowana certyfikatami: TUV, RoHS i CE. 

Zachęcamy też do zapoznania się z ofertą naszych silników przewodowych z samouczącymi wyłącznikami krańcowymi i systemem wykrywania przeszkód. To silniki Rojaflex serii ELI. One również charakteryzują się niezawodnością, bezpieczeństwem i wysoką jakością wykonania oraz myślą za nas, gdy pancerz przymarza, gdy do prowadnicy dostaną się jesienne liście czy gdy nasza pociecha zostawi zabawkę na parapecie. 

Zachęcamy do nawiązania współpracy z partnerami handlowymi z całej Polski. Oferujemy silne wsparcie marketingowe i szkoleniowe oraz przejrzyste i sprawiedliwe warunki handlowe, które szanują interesy obu stron. 

Więcej na: www.rojaflex.pl

Zapraszamy do współpracy:

Paweł Kopczyński, Dyrektor Handlowy Rojaflex:
Tel.: 517 450 621
Kopczynski.Pawel@rojaflex.com

Artykuł promocyjny
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Rojaflex Solutions

D-82069 Hohenschäftlarn
Zechstraße 1-7
tel.: +48 517 450 621
tel.: +49 (0) 8178 93 29 93 93
e-mail: info@rojaflex.com
http://www.rojaflex.de