Silniki i akcesoria do rolet, markiz i żaluzji – cykl nowych szkoleń rozpoczęty

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Z początkiem kwietnia firma Nice Polska otworzyła w swojej siedzibie w Pruszkowie nowoczesne centrum szkoleniowe oraz wzorcownię dedykowaną linii rolet, żaluzji i osłon przeciwsłonecznych wyposażonych w napędy marek  elero oraz Nice.  W czerwcu odbyło się pierwsze z cyklu szkoleń zatytułowanych „Silniki i akcesoria do rolet, markiz i żaluzji”.

Prowadzący Rafał Bartosiewicz, Marcin Krupnik oraz Krzysztof Szeszuła zaprezentowali przewagi produktowe rozwiązań elero (marki przejętej przez Nice w 2012 roku), a także unikalne i funkcjonalne rozwiązania stosowane w produktach Nice. 

Podczas dwóch dni szkoleń omówione zostały centralki i nadajniki radiowe, czujniki pogodowe, piloty, programatory, silniki do żaluzji fasadowych i sterowania przewodowe. Zaprezentowano uczestnikom również aplikację Centero przeznaczoną do zarządzania automatyka domową za pomocą urządzeń mobilnych. Uczestnicy poznali także tajniki silników liniowych, silników TTGO oraz rozwiązań dedykowanych osłonom wewnętrznym – ERA INN. Prowadzący opowiedzieli na koniec o warunkach korzystania z serwisu i gwarancji oraz pokazali jak korzystać z cenników.

Podczas szkolenia bloki teoretyczne przeplatały się z blokami praktycznymi. Przy trenażerach instalatorzy mieli okazję poznania technik montażu urządzeń oraz sposobów reakcji na najczęściej zgłaszane usterki i problemy. Prowadzący wskazali także najczęściej popełniane błędy instalacyjne, a uczestnicy mieli możliwość naprawienia imitowanych usterek często występujących w realnych warunkach. Udział w nowym szkoleniu umożliwi instalatorom wykonywanie prac montażowych i serwisowych na najwyższym poziomie, co z pewnością będzie miało przełożenie na poziom zadowolenia ich Klientów. Uczestnicy pod koniec szkolenia otrzymają certyfikat – dokument potwierdzający ukończenie kursu z zakresu montażu napędów i osprzętu. 

Szkolenia cieszą się dużym zainteresowaniem. Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą już teraz przesyłać zgłoszenia mailowo na adresy  elero@elero.pl lub nice@nice.pl.

Artykuł promocyjny

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

elero Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków
ul. Parzniewska 2a
tel.: 22 759 40 45
Fax: 22 759 40 21
http://www.elero.pl