Grupa Sukces rozbudowuje ofertę o nowe serie pilotów

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Sukces Technology Group oferuje nowoczesne, profesjonalne i w pełni kompleksowe rozwiązania dedykowane instalatorom oraz producentom rolet. Aktualnie oferta tego dostawcy powiększyła się o nowe serie pilotów.


Seria VETRO
charakteryzuje się nietuzinkowym wyglądem, osadzonym w klimacie future retro. Nowe sterowania wyposażone są w uchwyty w formie wieszaka, które zapewniają wygodę obsługi. Piloty VETRO, dzięki dużej różnorodności, pozwalają na dopasowanie odpowiedniego pilota do potrzeb użytkownika. Piloty 5 i 15-kanałowe z programatorem czasowym posiadają możliwość zaprogramowania 9 różnych czasów podnoszenia i opuszczania, które możemy ustawić w 4 trybach do wyboru.

Ofertę przenośnych pilotów wzbogacono również o nową serię AURORA. Piloty te charakteryzują się subtelnym i eleganckim wyglądem. Aluminiowe boki dające efekt lustra, a zaokrąglona góra pilotów w połączeniu z przezroczystym uchwytem sprawiają, że piloty idealnie sprawdzą się w stylowych wnętrzach. Szeroki wybór sterowań z nowej serii pozwoli na dopasowanie odpowiedniego pilota do potrzeb użytkownika. Dodatkowo piloty 5 i 15-kanałowe wyposażone w programator czasowy posiadają możliwość zaprogramowania 9 różnych czasów podnoszenia i opuszczania, które możemy ustawić w 4 trybach do wyboru.


Ostatnią, nową linią pilotów są AURORA OVO. Jest to nowa odsłona i zarazem kontynuacja poprzednich pilotów. Cechuje je obły kształt oraz zaokrąglone, idealnie dopasowane uchwyty, które sprawiają, że piloty są eleganckie i subtelne w swojej formie. Nowe nadajniki doskonale sprawdzą się w nowoczesnych i stylowych wnętrzach. AURORA OVO jest serią kompletną: trzy nadajniki z programatorem czasowym oraz trzy w wersji standardowej 1, 5 i 15-kanałowe. Szeroki wybór pozwoli na dopasowanie odpowiedniego pilota do potrzeb użytkownika.

#rolety, #sterowanie_oslonami, #sterowanie_roletami

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Sukces Technology Group

16-010 Wasilków
ul. Produkcyjna 2
tel.: +48 85 878 47 00
tel.: +48 85 87 84 714
tel.: +48 85 87 84 714
Fax: +48 85 878 47 11
e-mail: info@sukcesgroup.pl
http://www.sukcesgroup.plScreenLine® – nowoczesna i komfortowa ochrona przed słońcem

ScreenLine® – nowoczesna i komfortowa ochrona przed słońcem

ScreenLine® to marka włoskiej firmy Pellini SpA, która...

Dach markizowy markant teraz także w wersji z przyłączem ściennym

Dach markizowy markant teraz także w wersji z przyłączem ściennym

Czworonożna ochrona przed słońcem oraz warunkami...

Duragrain – nowe wzory powierzchni bram garażowych

Duragrain – nowe wzory powierzchni bram garażowych

Znane dotąd ze swojego bezpieczeństwa, komfortu...

KRISPOL i Nice ponownie łączą siły

KRISPOL i Nice ponownie łączą siły

KRISPOL i Nice wspólnie zostały sponsorem zbliżającej...» Więcej na subportalu osłony, bramy