| Wyświetleń:324

Sobota w Happy Home Somfy

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Chcesz dowiedzieć się jak inteligentny dom może zmienić Twoje życie? Przyjdź w sobotę do Happy Home Somfy. Dowiesz się, że inteligentny dom to więcej spokoju i więcej udogodnień, więcej wolnego czasu i więcej prywatności. A to wszystko m.in. dzięki funkcji sterowania głosem automatycznymi zasłonami czy oświetleniem. 


Odwiedź Happy Home Somfy i poznaj wszystkie strefy: Home Climate, Home Protect, Home Access, Home Interior i Home Outdoor. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, łącznie ze strefą chillout, w której w przyjemnej atmosferze wyciszenia można zgłębić tematykę Internetu Rzeczy.

» Showroom Happy Home Somfy (zobacz wideo)


Już w najbliższą sobotę:

27 KWIETNIA – strefa Home Access, czyli jak zrobić pierwszy krok w kierunku inteligentnego domu. Urządzenia, dzięki którym zabezpieczenie, kontrola i zdalne sterowanie bramami nigdy nie było tak proste.

11 MAJA – strefa Home Protect, czyli proaktywna ochrona w domu i mieszkaniu. System alarmowy Somfy Protect, obejmujący kamerę z czujnikiem i syrena w jednym Somfy One, kamerę wewnętrzną, czujniki, klucze zbliżeniowe, który można rozbudowywać zgodnie z potrzebami.

18 MAJA – strefa Home Climate, a w niej inteligentny system, dzięki któremu dostosujesz temperaturę do poszczególnych pomieszczeń w domu i mieszkaniu i zmniejszysz koszty ogrzewania.

25 MAJA – strefa Home Outdoor, bez względu na porę roku otoczenie domu może być piękne i funkcjonalne każdego dnia. Zarządzanie roletami zewnętrznymi, pergolami, a także oświetleniem zewnętrznym, a także ich ochrona przed warunkami pogodowymi.

#smart_home, #dom_inteligentny, #automatyka_oslonowa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju w Somfy Polska

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju w Somfy Polska

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju to akcja,...

Modnie w Oknie: Obsługa inwestycji i wykonawców

Modnie w Oknie: Obsługa inwestycji i wykonawców

Na portalu www.modniewoknie.pl pojawiła się nowa...

Głosem, mailem czy SMS-em? A jak Ty otworzysz swoją bramę?

Głosem, mailem czy SMS-em? A jak Ty otworzysz swoją bramę?

Dziś otwieranie bramy z pomocą bezprzewodowego pilota...» Więcej na subportalu osłony, bramy