| Wyświetleń:1344

Jubileuszowa gala 15-lecia firmy E-SYSTEM pełna wzruszeń i emocji

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Jubileuszowa gala 15-lecia firmy E-SYSTEM pełna wzruszeń i emocji

fot. E-SYSTEM

Jubileuszowa gala 15-lecia firmy E-SYSTEM pełna wzruszeń i emocji


Siedziba Montersi.pl

fot. E-SYSTEM

Siedziba Montersi.pl

Marcin Ficek z żoną Justyną (w środku) odbierają podziękowania od pracowników

fot. E-SYSTEM

Marcin Ficek z żoną Justyną (w środku) odbierają podziękowania od pracowników

19 października br., firma E-SYSTEM, jeden z największych polskich dystrybutorów automatyki budynkowej Nice oraz systemów zabezpieczeń, świętowała 15-lecie swojej działalności. W uroczystej gali wzięli udział partnerzy biznesowi firmy, pracownicy oraz najbliższa rodzina. Zaproszeni goście mieli okazję przeżyć wspólnie niezapomniany wieczór pełen wspomnień oraz wzruszeń. 


Galę w Hotelu Klimtówka*** w Wolbromiu prowadzili Justyna Sikora-Ficek oraz Marcin Ficek. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia historii firmy. Właściciel firmy E-SYSTEM oraz twórca marki Montersi.pl, Marcin Ficek, w sentymentalnym filmie wspomniał trudne początki oraz emocje, jakie towarzyszyły pierwszym latom działalności. 

Kilkanaście lat temu w naszej okolicy stopa bezrobocia była bardzo wysoka, a ja szukałem pomysłu na swoje życie zawodowe. Pamiętam, jak bardzo cieszyliśmy się z żoną, kiedy w 2003 roku otrzymaliśmy pierwsze 18 zamówień. Wartość zamówień nie była wysoka, ale dla nas sam fakt, że dostaliśmy kilkanaście maili z zamówieniami był czymś niesamowitym, do czego dzisiaj wracamy z wielkim sentymentem – zauważył Marcin Ficek.


W trakcie gali nie brakowało wielu wzruszających momentów oraz podziękowań. Oprócz Partnerów Handlowych, wyróżnienia otrzymali wszyscy pracownicy firmy E-SYSTEM. 

Jestem przekonany, że naszą receptą na sukces, bo nie boję się użyć tego słowa, że na przestrzeni 15-stu lat odnieśliśmy sukces, są wszyscy ludzie, którzy codziennie tworzą markę Montersi.pl. Jesteśmy jak jedna wielka rodzina, która wzajemnie rozumie się i motywuje do dalszej pracy – dodał Marcin Ficek. 


Jubileuszową galę swoim występem uświetniła skrzypaczka Agnes Violin, która zaprezentowała na swoich unikatowych elektrycznych diamentowych skrzypcach niestandardowe wykonania zarówno utworów muzyki klasycznej, jak i współczesnej.

Jeśli ktoś poprosiłby mnie o wskazanie naszego partnera handlowego, który mógłby być przykładem prowadzenia biznesu w naszej branży, bez najmniejszego zawahania wskazałbym na firmę E-System oraz prowadzoną przez nią na rynku polskim markę Montersi.pl. Na przestrzeni ostatnich 15-stu lat Marcin wraz z Justyną zbudowali perfekcyjnie funkcjonującą maszynę stanowiącą prawdziwe wsparcie dla kilku tysięcy instalatorów z całej Polski. Od początku w swojej działalności stawiali, podobnie jak Nice, na budowę relacji międzyludzkich na różnych płaszczyznach. 


Myślę, że dzięki temu nasze firmy doskonale rozumieją się – mamy podobne podwaliny. Można jednak osiągnąć sukces biznesowy, pozostając wciąż dobrym człowiekiem. W trakcie ostatniego Monters Day instalatorzy byli np. zachęcani do przyłączenia się do ruchu promującego odpowiedzialne ojcostwo. Wszystkim producentom sprzętu mogę tylko życzyć, żeby doczekali się tak wspaniałych partnerów handlowych – powiedział Wojciech Jankowski, Business Development Manager, Nice Polska.


Po gali zaproszeni goście wzięli udział w bankiecie, w trakcie którego o dobry nastrój zadbał barmański zespół polskich mistrzów świata z grupy Champion Bartender Quality. Oprócz pokazów sztuczek barmańskich, serwowali oni wyjątkowe koktajle, przygotowane wyłącznie na ten wieczór, m.in. Special for Montersi oraz Monterski Chill-Out. Jednym z najciekawszych punktów wieczoru był z pewnością występ iluzjonisty Piotra Denisiuka. Szampańska zabawa taneczna przy akompaniamencie zespołu muzycznego trwała do białego rana.

W 2019 roku firma E-SYSTEM otworzyła swoją nową siedzibę w Zabagniu k. Wolbromia. W pełni zautomatyzowany, inteligentny budynek inspiruje, a także prezentuje szeroki aspekt możliwości zastosowania automatyki i systemów zabezpieczeń. Na drugim piętrze zlokalizowana jest nowoczesna sala szkoleniowa, w której cyklicznie prowadzone są szkolenia, m.in. z zakresu automatyki Nice oraz bram garażowych Nice. Nowoczesne środki prezentacyjne pozwalają w skuteczny sposób zaprezentować metody zarządzania automatyką, także z wykorzystaniem smartfonu, oraz przekazać wiedzę instalatorom zainteresowanym tematyką zabezpieczenia posesji czy smart home. 

Warto wspomnieć, że Nice Polska, we współpracy z Montersi.pl, corocznie organizuje MontersDay – branżową konferencję, w trakcie której prezentowane są przyszłe trendy w dziedzinie zarządzania automatyką wjazdową oraz osłonową. W tegorocznej edycji, która odbyła się we wrześniu i była połączona z prezentacją nowej siedziby, udział wzięło blisko 130-stu instalatorów z całego kraju.

» Zapraszamy do obejrzenia okolicznościowego filmu


#smart_home, #dom_inteligentny, #automatyka_oslonowa, #automatyka_domowa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

E-SYSTEM Marcin Ficek
32-340 Wolbrom
ul. Piłusdskiego 68
tel. (32) 644 11 58
tel. (32) 644 29 22
tel. (32) 647 20 35
fax 326442922
e-mail: sklep@e-napedy.pl
http://www.e-napedy.pl

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Nice Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
tel.: 022 7594012
Fax: 022 7594022
e-mail: nice@nice.com.pl
http://www.nice.pl
https://www.facebook.com/NiceGroupPoland/Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju w Somfy Polska

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju w Somfy Polska

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju to akcja,...

Modnie w Oknie: Obsługa inwestycji i wykonawców

Modnie w Oknie: Obsługa inwestycji i wykonawców

Na portalu www.modniewoknie.pl pojawiła się nowa...

Głosem, mailem czy SMS-em? A jak Ty otworzysz swoją bramę?

Głosem, mailem czy SMS-em? A jak Ty otworzysz swoją bramę?

Dziś otwieranie bramy z pomocą bezprzewodowego pilota...» Więcej na subportalu osłony, bramy