Wzorcowy showroom elero w Skórzewie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wzorcowy showroom elero w Skórzewie

fot. elero

Wzorcowy showroom elero w Skórzewie


Marka elero, należąca do grupy Nice, systematycznie powiększa sieć salonów dystrybucji w Polsce. W ostatnim czasie otwarty został nowy salon wystawowy firmy Moniverti, która specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych technik osłonowych: osłon wewnętrznych, zewnętrznych, pergoli i markiz zautomatyzowanych silnikami elero.

 
Nowoczesny i imponująco zaprojektowany salon znajduje się w nowej lokalizacji, w Skórzewie koło Poznania. Obecnie w salonie Moniverti znajdziemy pełną ekspozycję silników elero wraz ze zintegrowanym systemem zarządzania – Centero Home. Moniverti jest Partnerem Handlowym elero od ponad 3 lat. 

Nasza firma powstała z myślą o zaspokajaniu potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu technik osłonowych. Oprócz standardowych rolet zewnętrznych czy wewnętrznych, w portfolio produktowym znajdują się m.in. coraz popularniejsze w Polsce pergole i refleksole, a także markizy. Działalność prowadzimy głównie na terenie województwa wielkopolskiego, ale nasze realizacje można znaleźć w całym kraju – powiedział Robert Winnicki, właściciel firmy.


Klient końcowy coraz częściej pyta o referencje, a także możliwość zapoznania się z ofertą danego producenta w salonie pokazowym. Możliwość weryfikacji funkcjonalności systemu w przypadku rozwiązań smart home wydaje się być kluczowa w procesie podejmowania decyzji zakupowej – twierdzi Krzysztof Szeszuła, Area Sales Manager w dywizji screen w Nice Polska. – W salonie Moniverti w Skórzewie możemy sprawdzić, w jak prosty, ale jednocześnie wygodny sposób, centero Home pozwala na zarządzanie automatyką osłonową za pomocą smartfona czy tabletu. Warto przypomnieć, że za pomocą mobilnej aplikacji istnieje możliwość rozszerzenia centero Home do wersji Plus i uzyskania tym samym kompatybilności z kilkoma ciekawymi systemami, m. in. Amazon Alexa, Sonos czy stacjami pogodowymi Netatmo.


Do tej pory główną linię sprzedaży Moniverti stanowiły osłony wewnętrzne i zewnętrzne, pergole i markizy. W ostatnim czasie obie strony postanowiły zacieśnić współpracę, w efekcie czego portfolio produktowe zostało wzbogacone o bramy garażowe Nice, a także automatykę do bram. W nowym salonie można znaleźć także rozwiązania z oferty takich firm jak: Anwis, Lewens, Dragon, Gorbi czy Stobag. 

#automatyka_bramowa, #automatyka_oslonowa

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Jak ograniczyć naturalne zjawisko gofrowania (falowania) tkaniny osłonowej? Część 1.

Jak ograniczyć naturalne zjawisko gofrowania (falowania) tkaniny osłonowej? Część 1.

Rozpoczynamy cykl artykułów, które pomogą każdemu...

Jak ograniczyć naturalne zjawisko gofrowania (falowania) tkaniny osłonowej? Zapowiedź.

Jak ograniczyć naturalne zjawisko gofrowania (falowania) tkaniny osłonowej? Zapowiedź.

Rozpoczynamy cykl artykułów: Jak ograniczyć naturalne...

Somfy z nagrodą World Building Innovation Award na targach BATIMAT

Somfy z nagrodą World Building Innovation Award na targach BATIMAT

W podparyskim Parc des Expositions de Villepinte odbyły...

Dni Otwartych Markiz 2020

Dni Otwartych Markiz 2020

Ruszyły przygotowania do akcji Dni Otwartych Markiz...

KRISHOME – tu się kupuje komplet stolarki

KRISHOME – tu się kupuje komplet stolarki

Koncepcja sprzedaży kompletu stolarki w spójnej sieci...» Więcej na subportalu osłony, bramy