Finał programu Partner Roku Nice 2009

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Gala prowadzona przez Marka Sierockiego i Agnieszkę Lisowską rozpoczęła się występem niemieckiej gwiazdy muzyki pop – Oceany - odkrycia muzycznego roku 2009. Najbardziej znany utwór „Cry cry cry”, będący niewątpliwie jednym z największym hitów tego roku, dał początek doskonałemu muzycznemu przedstawieniu, który Oceana zapewniła w przerwach między wręczaniem kolejnych nagród. Piosenki z doskonałego albumu „Love supply” towarzyszyły gościom przez cały wieczór.

W czasie części oficjalnej Gali wręczono nagrody dla Brązowych, Srebrnych i Złotych Partnerów Nice 2009 oraz dwie nagrody specjalne. Wyróżnienie za wyjątkowe zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków i tytuł Pracownika Roku 2009 otrzymał Kierownik Magazynu Nice - Jacek Burczaniuk. Specjalną nagrodę Partner Roku 2009 za profesjonalizm w projekcie szkoleniowym realizowanym dla Nice w ramach programu Partner Roku otrzymał trener firmy szkoleniowej PROFES – pan Krzysztof Gwozdek.

Po zakończeniu części oficjalnej Gali, muzyczną stroną zajął się profesjonalnie Marek Sierocki. Jego niezwykłe wyczucie nastroju panującego na parkiecie spowodowało, że udało mu się rozpalić publiczność do czerwoności serwując na przemian gorące rytmy latynoskie, niezapomniane przeboje z lat 60-tych oraz dobrze znane większości lata 70-te i 80-te. Muzyczną atrakcją wieczoru był także wyjątkowo utalentowany saksofonista – Krzysztof Sandecki, który perfekcyjnym brzmieniem saksofonu uzupełniał muzykę serwowaną przez Marka Sierockiego. Razem stworzyli doskonale zgrany duet, który umożliwił Gościom szampańską zabawę do rana! 


***

Program Partner Roku 2009 wdrożony przez Nice Polska miał na celu podniesienie jakości współpracy i standaryzację sieci sprzedaży Nice, a jego ideą było wyłonienie i nagrodzenie najsolidniejszych Partnerów Handlowych współpracujących z liderem branży automatyki dla domu. W odróżnieniu od prowadzonych programów motywacyjnych celem projektu nie była ocena wyniku sprzedaży czy potencjału handlowego Partnerów, lecz zaangażowanie, lojalność i chęć usystematyzowania wspólnych działań. Wyzwanie podjęło 150 firm, które zgłosiły swoją kandydaturę do programu. Spośród kandydatów wyłoniono 78 laureatów.

– Otrzymane nagrody to dopiero początek dla firm wyróżnionych w programie Partner Roku 2009. Zaangażowanie, wysiłek, lojalność, partnerstwo – to wartości, które laureaci udowadniali w czasie całego roku i z pewnością zostaną za to nagrodzeni. – Już sam fakt wyróżnienia 78 firm spośród ponad 1000 należących do sieci dealerskiej Nice jest dużą nobilitacją. Wierzymy, że wspólnie z laureatami tegorocznej edycji programu stworzymy nową jakość we wzajemnej współpracy, a tytuł Partner Roku Nice będzie wart dalszego wysiłku, chęci doskonalenia i utrzymania go w kolejnych latach – powiedział Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska, gratulując laureatom na zakończenie części oficjalnej Gali.

red. Andrzej Parzonka
oknonet.pl

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Produkty marki WIŚNIOWSKI na targach Zaunteam w Szwajcarii

Produkty marki WIŚNIOWSKI na targach Zaunteam w Szwajcarii

Firma WIŚNIOWSKI tym razem wzięła udział w targach...

Nowa stolarka otworowa – fanaberia czy wymóg termomodernizacji?

Nowa stolarka otworowa – fanaberia czy wymóg termomodernizacji?

Wymiana elementów stolarki otworowej to nieodzowna...

Bramy Novosprint Duo dla zmniejszenie ryzyka wypadku w firmie

Bramy Novosprint Duo dla zmniejszenie ryzyka wypadku w firmie

Novosprint Duo to rozwiązanie dedykowane tym branżom...

Bezpieczeństwo pracy w stacjach przeładunkowych

Bezpieczeństwo pracy w stacjach przeładunkowych

Rampy i doki przeładunkowe to najważniejsze ogniwo w...» Więcej na subportalu osłony, bramy