| Wyświetleń:310

Wszystko pod kontrolą

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wieczna gonitwa, brak czasu i dla wielu zbyt krótka doba sprawiają, że coraz częściej powierzamy wykonywanie codziennych czynności urządzeniom technicznym. Nieoceniona jest tu pomoc automatyki do domu.

Pobudka o świcie, szybkie śniadanie, a czasami tylko kawa, droga do pracy… minimum pół godziny, osiem godzin za biurkiem, o ile szefowi w ostatniej chwili nie wpadnie do głowy rewolucyjny pomysł, który natychmiast będzie trzeba wdrożyć, powrót do domu, szybkie zakupy… i spokój. Już o nic nie trzeba się martwić. Wyręczy nas automatyka, którą zdecydowaliśmy się ostatnio kupić.

Nie każdy system zdalnego sterowania zautomatyzowanymi urządzeniami sprawi, że z dowolnego miejsca w domu będziemy mieli nad wszystkim kontrolę. Naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów wychodzi Nice Polska, która poprzez wprowadzenie na rynek Systemu Flor pozwala tylko jednym pilotem sterować bramą wjazdową, drzwiami garażowymi, roletami, markizami, oświetleniem przydomowym, systemem nawadniania ogrodu, alarmem, a także wieloma innymi urządzeniami elektrycznymi. Dzięki komunikacji radiowej pomiędzy pilotami a nadajnikami umieszczonymi w urządzeniach, a także dynamicznie zmiennemu kodowi, system ten jest wyjątkowo bezpieczny. Oznacza to, że jeśli ktokolwiek chciałby za pomocą specjalnych urządzeń skopiować przesyłany sygnał, nie będzie mógł go następnie wykorzystać, gdyż już przy kolejnym uruchomieniu automatyki, pilot wygeneruje nowy, niepowtarzalny kod.

Wyjątkową zaletą systemu Flor jest jego unikalne wzornictwo, a także możliwość jednoczesnej instalacji wielu produktów marki Nice. Każdy z domowników może zatem posługiwać się innym pilotem, zaprogramowanym według własnych potrzeb. Nowatorskie rozwiązanie Flor pozwala bowiem do tych samych produktów stosować piloty Very VR, Ergo, Plano, Planotime, NiceWay, One i Opera.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem dla wszystkich zapominalskich i roztargnionych jest bezprzewodowa, dwukanałowa klawiatura kodowa, którą można umieścić w dowolnym miejscu w domu lub na zewnątrz, na przykład obok domofonu lub dzwonka. Po wpisaniu kodu dostępu możemy uruchomić dowolną ilość urządzeń.

Nice Flor to również doskonałe rozwiązanie dla firm, które korzystając z możliwości programowania ponad tysiąca nadajników, mogą niezależnie zaopatrywać w nie swoich pracowników. System Nice Floor to doskonałe rozwiązanie, zarówno do domu, jak i do biura.red. Marta Chrisidu, oknonet.pl
na podstawie materiałów od NICE


Reklama
#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Nice Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
tel.: 022 7594012
Fax: 022 7594022
e-mail: nice@nice.com.pl
http://www.nice.pl
https://www.facebook.com/NiceGroupPoland/Wybierz najlepszy bieg w historii Nice 1 Ligi Żużlowej z Nice

Wybierz najlepszy bieg w historii Nice 1 Ligi Żużlowej z Nice

Na zakończenie współpracy Nice, wraz z Polskim...

Marka Somfy zaprasza do zabawy Rysujemy dla Mamy

Marka Somfy zaprasza do zabawy Rysujemy dla Mamy

Somfy, jeden z liderów branży automatyki domowej oraz...

Nowoczesna stodoła – jak dobrać kolor bramy, okien, drzwi

Nowoczesna stodoła – jak dobrać kolor bramy, okien, drzwi

Nowoczesne stodoły i ich charakterystyczna prostota...

Modnie w Oknie: Darmowe próbki tkanin i lameli

Modnie w Oknie: Darmowe próbki tkanin i lameli

Serwis www.modniewoknie.pl uruchomił nowe...

Partner Akant: RollHouse – mazurski lider w dziedzinie screenów

Partner Akant: RollHouse – mazurski lider w dziedzinie screenów

Północno-wschodnia część Polski to obszar, na...» Więcej na subportalu osłony, bramy