Wszystko pod kontrolą

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wieczna gonitwa, brak czasu i dla wielu zbyt krótka doba sprawiają, że coraz częściej powierzamy wykonywanie codziennych czynności urządzeniom technicznym. Nieoceniona jest tu pomoc automatyki do domu.

Pobudka o świcie, szybkie śniadanie, a czasami tylko kawa, droga do pracy… minimum pół godziny, osiem godzin za biurkiem, o ile szefowi w ostatniej chwili nie wpadnie do głowy rewolucyjny pomysł, który natychmiast będzie trzeba wdrożyć, powrót do domu, szybkie zakupy… i spokój. Już o nic nie trzeba się martwić. Wyręczy nas automatyka, którą zdecydowaliśmy się ostatnio kupić.

Nie każdy system zdalnego sterowania zautomatyzowanymi urządzeniami sprawi, że z dowolnego miejsca w domu będziemy mieli nad wszystkim kontrolę. Naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów wychodzi Nice Polska, która poprzez wprowadzenie na rynek Systemu Flor pozwala tylko jednym pilotem sterować bramą wjazdową, drzwiami garażowymi, roletami, markizami, oświetleniem przydomowym, systemem nawadniania ogrodu, alarmem, a także wieloma innymi urządzeniami elektrycznymi. Dzięki komunikacji radiowej pomiędzy pilotami a nadajnikami umieszczonymi w urządzeniach, a także dynamicznie zmiennemu kodowi, system ten jest wyjątkowo bezpieczny. Oznacza to, że jeśli ktokolwiek chciałby za pomocą specjalnych urządzeń skopiować przesyłany sygnał, nie będzie mógł go następnie wykorzystać, gdyż już przy kolejnym uruchomieniu automatyki, pilot wygeneruje nowy, niepowtarzalny kod.

Wyjątkową zaletą systemu Flor jest jego unikalne wzornictwo, a także możliwość jednoczesnej instalacji wielu produktów marki Nice. Każdy z domowników może zatem posługiwać się innym pilotem, zaprogramowanym według własnych potrzeb. Nowatorskie rozwiązanie Flor pozwala bowiem do tych samych produktów stosować piloty Very VR, Ergo, Plano, Planotime, NiceWay, One i Opera.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem dla wszystkich zapominalskich i roztargnionych jest bezprzewodowa, dwukanałowa klawiatura kodowa, którą można umieścić w dowolnym miejscu w domu lub na zewnątrz, na przykład obok domofonu lub dzwonka. Po wpisaniu kodu dostępu możemy uruchomić dowolną ilość urządzeń.

Nice Flor to również doskonałe rozwiązanie dla firm, które korzystając z możliwości programowania ponad tysiąca nadajników, mogą niezależnie zaopatrywać w nie swoich pracowników. System Nice Floor to doskonałe rozwiązanie, zarówno do domu, jak i do biura.red. Marta Chrisidu, oknonet.pl
na podstawie materiałów od NICE


Reklama
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Somfy z nagrodą World Building Innovation Award na targach BATIMAT

Somfy z nagrodą World Building Innovation Award na targach BATIMAT

W podparyskim Parc des Expositions de Villepinte odbyły...

Dni Otwartych Markiz 2020

Dni Otwartych Markiz 2020

Ruszyły przygotowania do akcji Dni Otwartych Markiz...

KRISHOME – tu się kupuje komplet stolarki

KRISHOME – tu się kupuje komplet stolarki

Koncepcja sprzedaży kompletu stolarki w spójnej sieci...

Nowa generacja napędów do bram garażowych Hörmann

Nowa generacja napędów do bram garażowych Hörmann

Nowa generacja napędów do bram garażowych Hörmann,...

Wzorcowy showroom elero w Skórzewie

Wzorcowy showroom elero w Skórzewie

Marka elero, należąca do grupy Nice, systematycznie...» Więcej na subportalu osłony, bramy