Jarosław Markowski zaprasza do Akademii Rojaflex

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Chcemy dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem i planujemy w ramach Akademii cykliczne spotkania z naszymi partnerami. Zależy nam na ich doskonałym przygotowaniu merytorycznym i wspólnym śledzeniu najważniejszych trendów w naszej branży – mówi Prezes Markowski.

Jakość energetyczną budynków określa wiele czynników. Osłony przeciwsłoneczne są jednym z ważniejszych. Od dawna wiadomo, że osłony przeciwsłoneczne mają charakter dekoracyjny – dzięki nim elewacje budynków oraz wnętrza pomieszczeń charakteryzują się większą dynamiką i estetyką. 

Ale to nie jedyna ich zaleta. Pełnią one ogromną rolę w podnoszeniu efektywności energetycznej, wpływając znacząco na zmniejszenie zużycia energii. Osłony, takie jak markizy, rolety zewnętrzne, żaluzje wewnętrzne i zewnętrzne, plisy, roletki czy skriny, stosowane są od lat i każdy nowoczesny budynek jest w tego typu instalacje wyposażony. Należy również podkreślić, że stosowanie osłon przeciwsłonecznych w kontekście kontroli temperatury wchodzącej do pomieszczeń lub wychodzącej z nich, wymaga stosowania odpowiednich systemów sterowań pracą osłon przeciwsłonecznych. System sterowania determinuje działanie ruchomych osłon przeciwsłonecznych. W Polsce dominują systemy manualnych sterowań, chociaż sterowania oparte na napędach elektrycznych od lat zyskują na popularności. 

Jako doświadczony niemiecki dystrybutor, dostarczamy na polski rynek napędy do rolet, zarówno przewodowe i radiowe, mechaniczne i elektroniczne oparte na najnowszej technologii. Gwarantujemy niezawodność i wysoką kulturę pracy naszych napędów. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby i oczekiwania każdego klienta. Zaufało nam już wielu producentów systemów przeciwsłonecznych oraz firm, które zajmują się dystrybucją naszych rozwiązań, co nas bardzo cieszy, ale również pokazuje, że powinniśmy poświęcić czas na szkolenia naszych partnerów, aby przekazać im ponad 100-letnie doświadczenie naszej grupy w zakresie osłon przeciwsłonecznych oraz rozwiązań technicznych – mówi Paweł Kopczyński, Dyrektor Handlowy Rojaflex.

Napędy i osłony przeciwsłoneczne Rojaflex dostępne na www.rojaflex.pl

                                                                                                              Artykuł promocyjny
#rojaflex, #napędy do osłon, #napędy do rolet, #

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Rojaflex Solutions

87-100 Toruń
Mazowiecka 70A
tel.: + 48 517 450 621
tel.: + 48 519 069 062
e-mail: info@rojaflex.pl
http://www.rojaflex.pl/
http://www.rojaflex.pl/