Rojaflex: Decyzja za pomocą przycisku!

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Rolety zewnętrzne to sprawdzona inwestycja i coraz częściej Polacy decydują się na ich montaż. Zapewniają lepszą termoizolację w zimie i w lecie, utrudniają dostęp osobom niepożądanym, ułatwiają ochronę i przystosowanie każdego domu w sytuacjach nagłych zmian pogody i prób ingerencji osób trzecich. Nie bez znaczenia jest również fakt, że wybór sterowania radiowego jest idealny w sytuacji zakończonej inwestycji, bo nie wymaga instalowania skomplikowanego okablowania i wiążącej się z tym konieczności kucia ścian.

Rolety sterowane bezprzewodowo za pomocą fal radiowych to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne i wygodne, a ergonomiczny pilot mobilny nie zakłóca pracy innych urządzeń. Zastosowanie nadajników radiowych Rojaflex objęte jest dwuletnią gwarancją. 5 lat to okres gwarancji przypisany napędom Rojaflex.  

Rojaflex oferuje 5 rodzajów ręcznych nadajników radiowych zwanych popularnie „pilotami” zróżnicowanych pod względem ilości obsługiwanych kanałów, opcji programowania czasów automatycznego podnoszenia i opuszczania rolet, sterowania grupowego i innych.

Nasze produkty oraz zasady współpracy z dilerami zostały przyjęte z ogromnym entuzjazmem na polskim rynku, co pokazuje, że jakość oraz lojalność to wartości, których warto się trzymać. Mamy jeszcze potencjał na współpracę dystrybucyjną w Polsce, zatem firmy zainteresowane sukcesem z Rojaflex zapraszam do kontaktu.

Paweł Kopczyński, Dyrektor Handlowy Rojaflex:
Tel.: 517 450 621
Kopczynski.Pawel@rojaflex.com


Artykuł promocyjny
#napędy do osłon, #napędy do rolet, #sterowanie osłonami, #rojaflex

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Rojaflex Solutions

D-82069 Hohenschäftlarn
Zechstraße 1-7
tel.: +48 517 450 621
tel.: +49 (0) 8178 93 29 93 93
e-mail: info@rojaflex.com
http://www.rojaflex.de