| Wyświetleń:3158

Somfy podsumowuje targi 4 Design Days

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Somfy na targach 4 Design Days

fot. Somfy

Somfy na targach 4 Design Days


Zobacz również:

oknoad

Innowacyjne drzwi przesuwne

Energooszczędne okna VELUX

Wegoma Polska relacja z WinDoor-tech 2019

Nowe narzędzie dla branży okiennej

Energooszczędne okna trzyszybowe


Somfy na targach 4 Design Days

fot. Somfy

Somfy na targach 4 Design Days

Somfy na targach 4 Design Days

fot. Somfy

Somfy na targach 4 Design Days

Podczas tegorocznych targów 4 Design Days, producent automatyki domowej i rozwiązań smart home - Somfy zaprezentował praktyczne zastosowanie zaawansowanych technologii w nowoczesnym apartamencie. Na stoisku można było zobaczyć połączenie znanej dotychczas oferty firmy z nowościami produktowymi. 


Somfy definiuje na nowo wizję bezpiecznego, komfortowego oraz energooszczędnego domu w postaci realnych rozwiązań. Dzięki nim w każdym domu, wolnostojącym, mieszkaniu czy apartamencie, bez względu na metraż, możemy korzystać z szeregu udogodnień, gwarantowanych przez zastosowanie urządzeń zintegrowanych jedną centralą sterującą - mówi Aleksandra Pyziak, Marketing Manager w Somfy Polska.


Nowe rozwiązania do różnych typów inwestycji

Nowości Somfy, zaprezentowane na targach 4 Design Days udowadniają, jak łatwo możemy wprowadzić technologię do mieszkań i domów. Zaprezentowano rozwiązania do osłon wewnętrznych - bezprzewodowe napędy i gamę pilotów, które pozwalają sterować roletami wewnętrznymi czy nawet zasłonami z odległości. Z kolei centralę sterującą TaHoma® można było zobaczyć w kolejnej odsłonie, tym razem w wersji przeznaczonej do nowego budownictwa - centrala TaHoma® DIN, którą instaluje się w rozdzielnicy elektrycznej, umożliwia dodawanie wybranych urządzeń domowych do aplikacji, wpływając na możliwość sterowania ze znacznych odległości.


Zaprezentowano również mikromoduły Izymo, które pozwalają rozszerzyć funkcje i dodać możliwość sterowania bezprzewodowego do wybranych urządzań sterowanych przewodowo, jak np. oświetlenie czy rolety, a także zamek do drzwi Door Keeper oraz termostat z opcją sterowania smartfonem - rozwiązania te mogą działać jako samodzielne urządzenia, umożliwiając zarządzanie wybranymi strefami w domu czy mieszkaniu.

Łamiemy stereotypy skomplikowanej i niedostępnej technologii – mówi Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający Somfy Polska. Co ważne, Somfy skraca odległości, bo niezależnie gdzie jesteśmy technologia pozwala nam czuwać nad naszym domem i naszymi bliskimi. Kompleksowy ekosystem domowy możemy mieć cały czas przy sobie – w naszym smartfonie. 

#smart_home, #inteligentne_sterowanie, #inteligentne_domy

Zainteresowany? Poproś o ofertę!KRISPOL przyznaje nagrody

KRISPOL przyznaje nagrody

Każdego roku luty to najbardziej wyczekiwany miesiąc...

Promieniowanie słoneczne a wybór markizy

Promieniowanie słoneczne a wybór markizy

Luty to dobry czas na zaplanowanie nowej osłony...

Pierwsza polska firma z tytułem Ambasador RENSON

Pierwsza polska firma z tytułem Ambasador RENSON

Okazją do sfinalizowania umowy była wizyta w Polsce...

Sieć salonów KRISHOME nagrodzona Laurem Klienta 2019

Sieć salonów KRISHOME nagrodzona Laurem Klienta 2019

Sieć salonów KRISHOME ze swoim nowatorskim podejściem...» Więcej na subportalu osłony, bramy