Silniki rurowe Rojaflex na każdą porę roku

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Rolety zewnętrzne o napędach silnikowych przez cały rok muszą mierzyć się z wyzwaniami, które mogą spowodować zniszczenie pancerza lub uszkodzenie napędu. Elektronicznie inteligentne napędy ELFIS/ELFIM z wbudowanym dwukierunkowym sygnałem radiowym oraz napędy przewodowe ELIS/ELIM dzięki pełnej automatyce i rozbudowanemu systemowi zabezpieczeń doskonale radzą sobie w każdych warunkach pogodowych. 

Choć za oknem już wiosna, pewnie wielu użytkowników rolet zewnętrznych z napędem silnikowym przeklina zimę i mróz. Częste są przypadki przymarzania listwy dolnej do parapetu i zrywania pancerza ciągnionego przez napęd rolety. Tak zachowują się zwykłe mechaniczne napędy w roletach zewnętrznych, które nie odpowiadają na potrzeby konsumentów. 

Elektroniczne inteligentne napędy radiowe ELFIS/ELFIM oraz przewodowe ELIS/ELIM marki Rojaflex to połączenie wielu dekad doświadczeń, najwyższej technologii i wsłuchiwania się w potrzeby klientów. Urządzenia te mają samouczące wyłączniki krańcowe, dzięki czemu silnik sam rozpoznaje do jakiego momentu ma się rozwinąć, aby nie zniszczyć pancerza i jednocześnie zapewnić pełną osłonę przeciwsłoneczną. Wyłączniki krańcowe można także z łatwością wyregulować manualnie - nie wymagają stosowania tzw. „twardych wieszaków” pancerza, które wydatnie wpływają na cenę rolety. Dodatkowo, dzięki systemowi detekcji przeszkód, silnik rozpoznając przedmiot na drodze pancerza automatycznie wstrzymuje ruch pancerza oraz uwalnia pancerz nad przeszkodą.  Funkcja blokady z nawrotem (z poluzowaniem pancerza) ma kluczowe znaczenie zimą, podczas mrozów, a funkcja przeszkód przydaje się szczególnie latem, gdy podczas ogrodowych zabaw dzieci zostawiają na parapecie różne przedmioty. 

W elektronicznych radiowych napędach rurowych z serii ELFIS/ELFIM oraz elektronicznych przewodowych napędach  do rolet serii ELIS/ELIM fabrycznie zamontowano adapter i zabierak do 8-kątnego wału 40 mm lub 60 mm. Urządzenia wyposażono też w nowoczesne przekładnię planetarną, która zapewnia bardzo cicha pracę i wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo w wyposażeniu standardowym urządzenia znajduje się: uchwyt gwiaździsty do mocowania, uchwyt do mocowania na wcisk SLLC35, zawleczki i gumowy przewód o długości 3 m w pełni odporny na warunki atmosferyczne. Każdy silnik podlega testowi 15 000 cykli, a o jakości i niezawodności tych urządzeń świadczą certyfikaty uznanych instytucji europejskich: TÜV, RoHS i CE. Producent silników daje nam gwarancję 5 lat bezawaryjnej pracy, choć, jak zapewnia te silniki mogą bezproblemowo pracować przez wiele lat. 

Oferta Rojaflex obejmuje także bogatą gamę akcesoriów sterujących silnikami, z nadajnikami ręcznymi tzw. pilotami jedno- i wielokanałowymi, a także z tzw. pilotami typu „timer” – urządzeniami sterującymi z programami czasowymi którymi prosto i wygodnie można skonfigurować dni oraz godziny otwierania i zamykania rolet włącznie z programowaniem weekendowym. Sterownie grupami rolet to w dzisiejszych czasach coraz częstsza potrzeba Klientów, z zaspokajaniem której nasze silniki świetnie sobie radzą. W ofercie znajdują się także przełączniki ścienne z pełnym oprogramowaniem, pozwalającym na dokładne dostosowanie urządzenia do oczekiwań odbiorcy.  

Dyrektor sprzedaży Rojaflex, Paweł Kopczyński, dodaje: Jeżeli decydujemy się na roletę z napędem elektrycznym, a w Polsce staje się to standardem, to warto zainwestować w takie urządzenie, które będzie myślało za nas i służyło nam długie lata. Kupując zwykłe mechaniczne silniki w perspektywie czasu dopłacamy za naprawy, zniszczenia pancerza, nie mówiąc już o komforcie użytkowania przez naszego klienta. Stosowanie tych technologii pozwala budować markę dobrego producenta, sprzedawcy, montera a zadowolenie oraz zaufanie naszych klientów jest nie do przecenienia.

Silniki rurowe Rojaflex z serii ELFIS/ELFIM oraz ELIS/ELIM mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Nie trzeba wydawać majątku, żeby mieć spokojną głowę, ale nie warto wydawać jak najmniej, byleby mieć jakikolwiek silnik w rolecie. Rojaflex nie tylko dostarcza wysokiej jakości produkt, zapewnia także pełne szkolenie produktowe jak również wsparcie techniczne. 

Artykuł promocyjny
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Rojaflex Solutions

87-100 Toruń
Mazowiecka 70A
tel.: + 48 517 450 621
tel.: + 48 519 069 062
e-mail: info@rojaflex.pl
http://www.rojaflex.pl/
http://www.rojaflex.pl/