BeClever odsłania nowości na targach R+T

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W dniach od 27 lutego do 3 marca 2018 r. firma BeClever zaprezentowała swoje produkty podczas Międzynarodowych Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T, które odbyły się w Stuttgarcie. Impreza organizowana w trzyletnim cyklu jest areną prezentacji aktualnych trendów i nowości w branży technik osłonowych, o globalnym znaczeniu dla tego rynku.


Udział BeClever w Stuttgarckich targach był doskonałą okazją do prezentacji flagowego produktu firmy – systemu naokiennego CleverBox
oraz nowości w ofercie – systemu podtynkowego QuadBox.

Goście odwiedzający stoisko BeCelver mogli zapoznać się z pełnym wymiarem funkcjonalnym i jakościowym systemu CleverBox, który został udoskonalony, aby jeszcze lepiej spełniać wysokie wymagania stawiane nowoczesnym konstrukcjom naokiennym. Odwiedzający zwracali szczególną uwagę na ideę uniwersalności systemu, zgodnie z którą każdy element posiada wiele zastosowań. Takie rozwiązanie sprawia, że przy użyciu tych  samych elementów systemu CleverBox można skonfigurować różne warianty rolet, żaluzji oraz sceenów, uwzględniając preferowane parametry techniczne, cechy funkcjonalne oraz możliwości zabudowy i wykończenia. 

Tegoroczna edycja targów R+T stanowiła wyjątkową okazję do premiery nowości w portfolio BeCleverpodtynkowego systemu QuadBox. Prosta, minimalistyczna, a zarazem przemyślana w detalu konstrukcja została zaprojektowana w celu wprowadzenia nowej jakości na rynku systemów rolet podtynkowych. Najważniejszą cechą wyróżniającą system QuadBox jest rewizja serwisowa, występująca w wersji PVC (QuadBox hybrid) oraz w wersji aluminiowej (QuadBox mono).

Rewizja PVC w systemie QuadBox hybrid to innowacja w skali rynku rolet podtynkowych. Jej konstrukcja zapewnia najwyższą estetykę wykończenia – bez widocznych nitów i wkrętów – oraz niespotykaną dotychczas łatwość i szybkość montażu poprzez tzw. „klik”. Nowatorskim rozwiązaniem, szczególnie przyciągającym uwagę odwiedzających była przezroczysta wersja pokrywy rewizyjnej z możliwością podświetlenia LED – tłumaczą przedstawiciele BeClever.


BeClever zaprezentował również całkowicie nową konstrukcję aluminiowej rewizji w systemie QuadBox mono, charakteryzującą się ponadprzeciętną sztywnością (dodatkowe wzmocnienia i zakończenie profilu w kształcie litery „Z”) oraz powierzchnią serwisową na całej głębokości skrzynki (specjalna konstrukcja profilu dolnego).   

Projekt ekspozycji targowej BeClever umożliwił odwiedzającym zapoznanie się z premierową ofertą firmy oraz sprawdzenie działania poszczególnych produktów w praktyce. Uczestnictwo w kolejnej edycji największej branżowej imprezy wystawienniczej stanowi integralną część strategii BeClever, której nadrzędnym celem jest budowanie innowacyjnej i rozpoznawalnej marki o zasięgu międzynarodowym.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

BeClever Sp. z o.o.

62-300 Września
ul. Malinowa 1
tel.: 061 4360354
Fax: 061 4360357
e-mail: info@beclever.eu
http://www.beclever.euAlucolor – bogata i ciekawa historia w produkcji żaluzji

Alucolor – bogata i ciekawa historia w produkcji żaluzji

Wszystko rozpoczęło się w 1985 r. od pomysłu na...

Konfrontacja wiedzy z praktyką w zakładzie produkcyjnym KRISPOL

Konfrontacja wiedzy z praktyką w zakładzie produkcyjnym KRISPOL

KRISPOL, polski producent kompletu stolarki dla domu,...

O rozwoju osłon międzyszybowych Pellini na polskim rynku

O rozwoju osłon międzyszybowych Pellini na polskim rynku

Pellini SpA to rodzinne, globalne przedsiębiorstwo,...

Jak odpowiednio wybrać rolety okienne?

Jak odpowiednio wybrać rolety okienne?

Na rynku wnętrzarskim można znaleźć mnóstwo...

MONO ID3 – roleta zewnętrzna z funkcją żaluzji zasilana panelem solarnym

MONO ID3 – roleta zewnętrzna z funkcją żaluzji zasilana panelem solarnym

Zewnętrzne rolety elektryczne MONO ID3 firmy BUBENDORFF...» Więcej na subportalu osłony, bramy