Happy Home Somfy – nowy showroom SMART HOME

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Happy Home Somfy – nowy showroom SMART HOME

fot. SOMFY

Happy Home Somfy – nowy showroom SMART HOME


Happy Home Somfy – nowy showroom SMART HOME

fot. oknonet.pl

Happy Home Somfy – nowy showroom SMART HOME

Happy Home Somfy – nowy showroom SMART HOME

fot. oknonet.pl

Happy Home Somfy – nowy showroom SMART HOME

Inteligentne technologie zmieniają rzeczywistość. Stają się integralną częścią domów i biur na całym świecie. O tym, w jaki sposób poprawiają komfort i bezpieczeństwo, a także jak pomagają optymalizować wydatki na energię, można przekonać się w nowo otwartym experience center – Happy Home Somfy przy Marywilskiej 34 w Warszawie. 


Happy Home Somfy to wyjątkowe centrum doświadczenia korzyści płynących z zastosowania smart technologii w domu i trzeci w Europie – po Francji i Czechach – projekt prezentujący w formie interaktywnej rozwiązania marki Somfy. 

Jak podaje Radosław Borkowski, Dyrektor Zarządzający Somfy Polska: W Happy Home Somfy prezentujemy, jak zmienić każde mieszkanie ze statycznego lokalu w prawdziwie aktywnego sojusznika naszych codziennych działań. Nowoczesny showroom został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z technologiami inteligentnymi w domu lub też posiadają już takie rozwiązania, ale chcą je rozbudować o nowe funkcjonalności.


Inteligentne urządzenia możemy tu skonfigurować i uruchomić samodzielnie, a dzięki prostym aplikacjom na tablecie lub komputerze stworzyć indywidualne scenariusze ich działania. Pomogą w tym doświadczeni specjaliści, którzy pokażą, jak działają zautomatyzowane rolety, bramy czy markiza po podłączeniu ich do centrali sterującej smart home. To nie wszystko – już dziś w experience center każdy odwiedzający będzie mógł przetestować, jak za pomocą komend głosowych sterować urządzeniami domowymi. Happy Home Somfy jest odzwierciedleniem całościowego spojrzenia na potrzeby inwestorów: od momentu projektu przez wyposażenie, aż po etap renowacji. 

Sercem showroomu jest flagowa centrala TaHoma® Premium, która łączy urządzenia domowe, tworząc kompletny ekosystem Home Intelligence. Centralne sterowanie oświetleniem, żaluzjami i ogrzewaniem, możliwość tworzenia spersonalizowanych scen we wnętrzu, regulacja temperatury i wentylacji w poszczególnych pomieszczeniach czy zarządzanie funkcjami sprzętu multimedialnego to tylko przykładowe funkcje, które będzie można wypróbować podczas wizyty.

Home Protect  – Twoje bezpieczeństwo 


Na szczególną uwagę zasługują zaprezentowane w Happy Home Somfy rozwiązania służące zapewnieniu bezpieczeństwa. 

Pozycja światowego lidera w automatyce i systemach do zarządzania domem inteligentnym to dla Somfy zobowiązanie do stałego rozwoju portfolio produktów, które będą wyprzedzać trendy rynkowe, spełniając jednocześnie wysokie wymagania klientów. Jak wynika z badań „Eksploracja pojęcia i wiedzy na temat domów inteligentnych”, przeprowadzonych na zlecenie Somfy, dom w wersji smart kojarzy się Polakom z nowoczesnością, zdalnym sterowaniem i właśnie poczuciem bezpieczeństwa” – mówi Radosław Borkowski. 


Nowa linia produktów Somfy Protect to ochrona klasy premium dostępna dla każdego. W jej skład wchodzą m.in.: czujnik wibracji i otwarcia IntelliTAG™, wewnętrzny czujnik ruchu, syreny alarmowe, klucz zbliżeniowy – Key Fob oraz intuicyjna aplikacja, które razem tworzą kompletny, bezprzewodowy system zabezpieczający. Cała grupa produktów komunikuje się, wywołując natychmiastową reakcję, gdy tylko zdiagnozuje niebezpieczeństwo. Nowością w gamie produktów Somfy, które można zobaczyć w Happy Home, jest także Somfy One – kamera i syrena alarmowa w jednym – urządzenie będzie chronić nasz dom, jednocześnie dbając o zachowanie prywatności. 

Wybierz swoją strefę


Koncepcja estetyczna wnętrza showroomu Somfy bazuje na stworzeniu przyjaznej przestrzeni, w której łatwo wyróżnić poszczególne strefy, takie jak: Home Climate, Home Protect, Home Access, Home Interior i Home Outdoor. Każdy znajdzie tu coś dla siebie łącznie ze strefą chillout, w której w przyjemnej atmosferze wyciszenia można zgłębić tematykę Internetu Rzeczy. Happy Home Somfy zostało zrealizowane przez pracownię architektoniczną Projekt 2000. Do końca czerwca Happy Home Somfy będzie czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 17:00.

#Happy_Home_Somfy, #smart_home, #showroom_somfy, #

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Społecznie obecni. KRISPOL

Społecznie obecni. KRISPOL

Dynamicznie rozwijająca się firma KRISPOL buduje swoją...

ES-SO ESBO – niezawodna, dokładna i łatwa symulacja z ESBO

ES-SO ESBO – niezawodna, dokładna i łatwa symulacja z ESBO

ESBO to pierwsze oprogramowanie symulacyjne w pełni...

Podsumowanie IV Spotkania Dickson Dealers

Podsumowanie IV Spotkania Dickson Dealers

Dickson Dealers to specjaliści zajmujący się fachowym...

Nowa gama napędów J4 io Protect do żaluzji fasadowych od Somfy

Nowa gama napędów J4 io Protect do żaluzji fasadowych od Somfy

Somfy, czołowy producent automatyki domowej oraz...

Podsumowanie konferencji Lider Technik Osłonowych

Podsumowanie konferencji Lider Technik Osłonowych

Konferencja odbyła się 21 listopada w Łodzi i...» Więcej na subportalu osłony, bramy