Happy Home Somfy – nowy showroom SMART HOME

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Happy Home Somfy – nowy showroom SMART HOME

fot. SOMFY

Happy Home Somfy – nowy showroom SMART HOME


Happy Home Somfy – nowy showroom SMART HOME

fot. oknonet.pl

Happy Home Somfy – nowy showroom SMART HOME

Happy Home Somfy – nowy showroom SMART HOME

fot. oknonet.pl

Happy Home Somfy – nowy showroom SMART HOME

Inteligentne technologie zmieniają rzeczywistość. Stają się integralną częścią domów i biur na całym świecie. O tym, w jaki sposób poprawiają komfort i bezpieczeństwo, a także jak pomagają optymalizować wydatki na energię, można przekonać się w nowo otwartym experience center – Happy Home Somfy przy Marywilskiej 34 w Warszawie. 


Happy Home Somfy to wyjątkowe centrum doświadczenia korzyści płynących z zastosowania smart technologii w domu i trzeci w Europie – po Francji i Czechach – projekt prezentujący w formie interaktywnej rozwiązania marki Somfy. 

Jak podaje Radosław Borkowski, Dyrektor Zarządzający Somfy Polska: W Happy Home Somfy prezentujemy, jak zmienić każde mieszkanie ze statycznego lokalu w prawdziwie aktywnego sojusznika naszych codziennych działań. Nowoczesny showroom został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z technologiami inteligentnymi w domu lub też posiadają już takie rozwiązania, ale chcą je rozbudować o nowe funkcjonalności.


Inteligentne urządzenia możemy tu skonfigurować i uruchomić samodzielnie, a dzięki prostym aplikacjom na tablecie lub komputerze stworzyć indywidualne scenariusze ich działania. Pomogą w tym doświadczeni specjaliści, którzy pokażą, jak działają zautomatyzowane rolety, bramy czy markiza po podłączeniu ich do centrali sterującej smart home. To nie wszystko – już dziś w experience center każdy odwiedzający będzie mógł przetestować, jak za pomocą komend głosowych sterować urządzeniami domowymi. Happy Home Somfy jest odzwierciedleniem całościowego spojrzenia na potrzeby inwestorów: od momentu projektu przez wyposażenie, aż po etap renowacji. 

Sercem showroomu jest flagowa centrala TaHoma® Premium, która łączy urządzenia domowe, tworząc kompletny ekosystem Home Intelligence. Centralne sterowanie oświetleniem, żaluzjami i ogrzewaniem, możliwość tworzenia spersonalizowanych scen we wnętrzu, regulacja temperatury i wentylacji w poszczególnych pomieszczeniach czy zarządzanie funkcjami sprzętu multimedialnego to tylko przykładowe funkcje, które będzie można wypróbować podczas wizyty.

Home Protect  – Twoje bezpieczeństwo 


Na szczególną uwagę zasługują zaprezentowane w Happy Home Somfy rozwiązania służące zapewnieniu bezpieczeństwa. 

Pozycja światowego lidera w automatyce i systemach do zarządzania domem inteligentnym to dla Somfy zobowiązanie do stałego rozwoju portfolio produktów, które będą wyprzedzać trendy rynkowe, spełniając jednocześnie wysokie wymagania klientów. Jak wynika z badań „Eksploracja pojęcia i wiedzy na temat domów inteligentnych”, przeprowadzonych na zlecenie Somfy, dom w wersji smart kojarzy się Polakom z nowoczesnością, zdalnym sterowaniem i właśnie poczuciem bezpieczeństwa” – mówi Radosław Borkowski. 


Nowa linia produktów Somfy Protect to ochrona klasy premium dostępna dla każdego. W jej skład wchodzą m.in.: czujnik wibracji i otwarcia IntelliTAG™, wewnętrzny czujnik ruchu, syreny alarmowe, klucz zbliżeniowy – Key Fob oraz intuicyjna aplikacja, które razem tworzą kompletny, bezprzewodowy system zabezpieczający. Cała grupa produktów komunikuje się, wywołując natychmiastową reakcję, gdy tylko zdiagnozuje niebezpieczeństwo. Nowością w gamie produktów Somfy, które można zobaczyć w Happy Home, jest także Somfy One – kamera i syrena alarmowa w jednym – urządzenie będzie chronić nasz dom, jednocześnie dbając o zachowanie prywatności. 

Wybierz swoją strefę


Koncepcja estetyczna wnętrza showroomu Somfy bazuje na stworzeniu przyjaznej przestrzeni, w której łatwo wyróżnić poszczególne strefy, takie jak: Home Climate, Home Protect, Home Access, Home Interior i Home Outdoor. Każdy znajdzie tu coś dla siebie łącznie ze strefą chillout, w której w przyjemnej atmosferze wyciszenia można zgłębić tematykę Internetu Rzeczy. Happy Home Somfy zostało zrealizowane przez pracownię architektoniczną Projekt 2000. Do końca czerwca Happy Home Somfy będzie czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 17:00.

#Happy_Home_Somfy, #smart_home, #showroom_somfy, #

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Konferencja dla producentów i instalatorów osłon okiennych i tarasowych

Konferencja dla producentów i instalatorów osłon okiennych i tarasowych

Podczas konferencji Lider Technik Osłonowych organizator...

KRISPOL inwestuje w wiedzę swoich partnerów

KRISPOL inwestuje w wiedzę swoich partnerów

Firma KRISPOL uruchomiła cykl dedykowanych szkoleń dla...

Nowość: energooszczędny system rolet nadstawnych od Aluprof

Nowość: energooszczędny system rolet nadstawnych od Aluprof

Aluprof stawia na energooszczędność i prezentuje nowy,...

Lepsza estetyka tarasu dzięki nowej tkaninie Dickson Infinity

Lepsza estetyka tarasu dzięki nowej tkaninie Dickson Infinity

Zaprezentowana po raz pierwszy podczas tegorocznych...» Więcej na subportalu osłony, bramy