| Wyświetleń:2559

Wojciech Jankowski odpowiedzialny za sprzedaż produktów grupy NICE w siedmiu krajach Europy

Zainteresowany? Poproś o ofertę!W związku z systematycznym rozwojem grupy Nice od stycznia 2020 roku wieloletni pracownik Nice Polska, Wojciech Jankowski, objął stanowisko Export Area Managera we włoskiej spółce Nice SpA z Oderzo. Będzie odpowiedzialny za sprzedaż w siedmiu krajach Europy.


Wojciech Jankowski rozpoczął współpracę z grupą Nice w 2011 roku. Na przestrzeni lat był on współodpowiedzialny za marketing polskiej spółki z zakresu B2B oraz B2C, a także projekty profesjonalizacji jak również aktywizacji sieci dystrybucji. Do jego zadań należała m.in. koordynacja współpracy z zakresu wsparcia sprzedaży pomiędzy spółkami zrzeszonymi w ramach grupy oraz obsługa większości projektów sponsoringu sportowego w Nice Polska, udział: w targach, szkoleniach i seminariach regionalnych.
Przez lata pracy w Nice Polska odniósł szereg sukcesów, a jednym z jego autorskich projektów był koncept samochodu demonstracyjnego Nice.

Wojciech Jankowski udzielał się również jako organizator i promotor rozgrywek żużlowych, jest twórcą młodzieżowego cyklu Nice Cup. Po zakończeniu projektu sponsoringu tytularnego Nice 1. Ligi Żużlowej, będzie w ramach dostępnego czasu dalej wspierał niektóre projekty wsparcia sprzedaży oraz działania w zakresie sponsoringu sportu na rynku polskim.
W styczniu 2020 r. Wojciech Jankowski objął stanowisko Export Area Managera odpowiedzialnego w ramach grupy Nice za rynki eksportowe. W skład jego regionu wchodzą obecnie trzy terytoria: Europa Środkowa (Czechy, Słowacja, Węgry), kraje nadbałtyckie (Litwa, Łotwa, Estonia) oraz dodatkowo: Izrael i Palestyna. Na tych rynkach Wojtek odpowiada nie tylko za wynik sprzedaży grupy Nice, ale także koordynuje działania marketingowe w tym rozpoznawalność marki oraz wszelkie przedsięwzięcia mające na celu wzrost świadomości marki wśród klientów końcowych. 

Do najważniejszych jego zadań będzie należał rozwój poszczególnych rynków i kanałów sprzedaży, budowania polityki sprzedaży oraz poszukiwanie synergii produktowej pomiędzy poszczególnymi spółkami z grupy i oferowanym przez nie portfolio produktowym.

Bio: 
Wojciech Jankowski – od 2011 roku zatrudniony w Nice Polska (na stanowiskach Managera Marketingu i PR, a następnie Managera Rozwoju Biznesu), wcześniej zdobywał doświadczenie na specjalistycznym stanowisku w dziale marketingu w KPMG; aktywny działacz na rzecz rozwoju i promocji rynku automatyki domowej oraz smart home w Polsce i Europie; organizator i promotor rozgrywek żużlowych oraz twórca młodzieżowego cyklu Nice Cup, ekspert kilku stacji telewizyjnych, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie; prywatnie ojciec dwójki dzieci.

Nice Polska Sp. z o.o.
05-800 Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 22 759 40 00
tel.: 22 759 40 12
fax: 22 759 40 22
#nice, #awans, #wojciech_jankowski

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Premiera katalogu Akant 2020

Premiera katalogu Akant 2020

Wraz z pierwszymi promieniami słońca swoją premierę...

Jak osłona przeciwsłoneczna wpływa na naszą efektywność?

Jak osłona przeciwsłoneczna wpływa na naszą efektywność?

Słońce jest darmowym źródłem naturalnego światła,...

Nowości w ofercie TenPilot

Nowości w ofercie TenPilot

Do asortymentu marki TenPilot wprowadzono kolejne...

Odbiornik radiowy CUR – nowe rozwiązanie do automatyzacji rolet

Odbiornik radiowy CUR – nowe rozwiązanie do automatyzacji rolet

Grupa ALUTECH prezentuje nowy produkt w asortymencie...

Bliscy kochają plisy – nowa kampania reklamowa Akant

Bliscy kochają plisy – nowa kampania reklamowa Akant

Pod hasłem "Bliscy kochają plisy" ruszyła nowa...» Więcej na subportalu osłony, bramy