| Wyświetleń:564

ROKA-TOP® NEOLINE 2 – nowy system skrzynek nadprożowych o zwiększonym komforcie montażu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

ROKA-TOP® NEOLINE 2 z nowymi detalami wyposażenia

fot. Beck+Heun | ROKA-TOP® NEOLINE 2 z nowymi detalami wyposażenia

Beck+Heun przedstawia nowy system skrzynek nadprożowych o zwiększonym komforcie montażu. ROKA-TOP® NEOLINE 2 obejmuje szczelny, izolowany termicznie system prowadnic oraz praktyczny zaczep do okien.

Jak zapewnia Beck+Heun, nowa skrzynka nadprożowa Neoline jest bardzo prosta w montażu. Wiele szczegółów, wymagających dotychczas pracy na miejscu montażu, jest obecnie wykonywanych fabrycznie. Ponadto nowa wersja skrzynki nadprożowej z Neoporu, ROKA-TOP® NEOLINE, została wyposażona w rozwiązania oszczędzające czas montażu i minimalizujące źródła błędów. ROKA-TOP® NEOLINE 2 jest dostępna do wszystkich popularnych typów ścian, w dwóch wersjach: do okien lub drzwi.

Najistotniejszym jej elementem jest dwuczęściowy system prowadnic z aluminium (ALUMINIUM RG-TG). Prowadnica i szyna bazowa są połączone ze sobą i gwarantują izolację termiczną dzięki listwie z PVC, a na życzenie klienta cały system można dodatkowo wyposażyć w prowadnicę do moskitiery. Element mocujący stanowi listwa z PVC, którą w szybki i czysty sposób przykleja się do okna za pomocą taśmy uszczelniającej, a następnie przykręca wkrętami. Powstałe w ten sposób połączenie obejmuje całą długość okna, a nie tylko pojedyncze miejsca, dzięki czemu nie są potrzebne dodatkowe uszczelnienia w tym obszarze. Następnie system prowadnic jest nasadzany na wcześniej zamontowaną listwę.Reklama

Nowością jest również zamontowany fabrycznie suwak między profilem końcowym a profilem okiennym. W przypadku przesunięcia prowadnicy o kilka milimetrów wystarczy przesunąć suwak tak, aby zniwelować taką nierówność. Właściwą pozycję suwaka zapewnia jego blokowanie w prowadnicy bazowej. W suwaku znajdują się końcówki prowadzące zapewniające pewne prowadzenie pancerza. Końcówki prowadzące dostępne są dla profili rolet maxi i mini, a także pasują do systemu prowadnic „ALUMINIUM-RG-TG“. Zintegrowany suwak umożliwia ponadto fabryczny montaż moskitiery lub profilu zamykającego.

W razie rezygnacji z moskitiery profil zamykający uszczelnia szczelinę między pancerzem a oknem. Mocuje się go do suwaka przy pomocy ślizgacza i dodatkowej złączki. Pozwala to uniknąć mocowania wkrętami do okna. Ślizgacz zapewnia ponadto płynny bieg pancerza.

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Beck & Heun

D-3579 Mengerskirchen
Reinhold-Beck-Straße 2
tel.: +49 (0) 64 76 / 91 32-0
Fax: +49 (0) 64 76 / 91 32-30
e-mail: piotr.zurawka@beck-heun.de
https://www.beck-heun.de/pl/
https://www.facebook.com/Beck.Heun