| Wyświetleń:4380

Alternatywa do aluminium – hybrydowy system rolet podtynkowych QuadBox hybrid od BeClever

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Hybrydowy system rolet podtynkowych QuadBox hybrid

fot. BeClever | Hybrydowy system rolet podtynkowych QuadBox hybrid

W październiku bieżącego roku ceny aluminium sięgnęły najwyższego poziomu od ponad dziesięciu lat. Wyższe koszty wytworzenia tego surowca oraz wzrost popytu związany z ożywieniem globalnej gospodarski w znacznym stopniu wpływa na wzrost cen wyrobów gotowych.


BeClever, obserwując na przestrzeni ostatnich lat trendy na rynkach surowców oraz potencjał rozwoju stolarki budowlanej, wprowadził do swojej oferty „alternatywę”, jaką jest system rolet podtynkowych QuadBox hybrid dedykowany do współczesnych okien PVC. System ten stanowi kompilację klasycznego systemu aluminiowego z pokrywą rewizyjną oraz prowadnicami pancerza wykonanymi z wysokiej jakości PVC. 

Nowatorskie rozwiązanie, jakim jest system rolet podtynkowych QuadBox hybrid, to pakiet korzyści zarówno dla producentów, montażystów, jak i klienta finalnego. Prosta, minimalistyczna, a zarazem przemyślana w detalu konstrukcja została zaprojektowana w celu wprowadzenia nowej jakości na rynek systemów rolet podtynkowych – tłumaczą eksperci BeClever.

Opatentowana pokrywa rewizyjna QuadBox hybrid zapewnia wysoką estetykę wykończenia (bez widocznych nitów i/lub wkrętów) oraz łatwość i szybkość montażu (poprzez „wkliknięcie”). Komorowa konstrukcja pokrywy rewizyjnej zapewnia sztywność, nawet przy bardzo dużych gabarytach rolety, bez konieczności stosowania dodatkowych wzmocnień wewnętrznych (testy na skrzynce 180×180 mm o szerokości 4 m –  strzałka ugięcia poniżej 5 mm). Dzięki wykorzystaniu systemowych mocowań pokrywy rewizyjnej wykonanych z wysokiej jakości tworzywa, proces produkcji, montażu oraz serwisowania skrzynki rolety zostaje w znacznym stopniu przyśpieszony. 
Pokrywa rewizyjna z wysokiej jakości PVC montowana na klik
W ramach systemu QuadBox hybrid oferujemy również uniwersalną prowadnicę pancerza do rolet podtynkowych, wykonaną z wysokiej jakości PVC. Charakteryzuje się ona komorową konstrukcją (na bazie kratownicy) gwarantującą sztywność produktu. Prowadnica ta jest łatwiejsza w obróbce produkcyjnej oraz montażu w porównaniu do produktów wykonanych z aluminium. Może być stosowana z większością systemów rolet podtynkowych dostępnych na rynku – wyjaśniają eksperci BeClever.

Wysoka jakość użytych materiałów oraz wykonania jest gwarancją odporności produktów na odkształcenia pod wpływem działań czynników atmosferycznych. Oba komponenty firmy BeClever dostępne są w bogatej palecie kolorów rdzenia oraz w najpopularniejszych i najmodniejszych kolorach i wzorach oklein dekoracyjnych. Daje to możliwość jeszcze lepszego dopasowania pokrywy rewizyjnej oraz prowadnic pancerza do stolarki okiennej. 
Prowadnica pancerza wykonana z wysokiej jakości PVC
Innowacyjny system podtynkowy QuadBox hybrid to nie tylko funkcjonalność, ale także niepodważalne walory estetyczne. Klasyczna aluminiowa konstrukcja skrzynki rolety w połączeniu z pokrywą rewizyjną oraz prowadnicami pancerza, wykonanymi z wysokiej jakości PVC, charakteryzuje się estetyką na bardzo wysokim poziomie. Wysoka jakość użytych komponentów, bogata gama kolorystyczna oraz dbałość o najmniejsze detale (bez widocznych nitów i/lub wkrętów) pozwolą dopasować osłonę okna do indywidualnych preferencji użytkownika. W przypadku stolarki okiennej wykonanej z PVC inwestor otrzyma produkt wykonany z tożsamych materiałów, co jeszcze bardziej wpłynie na walory estetyczne zestawu okno-roleta.

#QuadBoxHybrid, #rolety, #systemyrolet, #oslonysloneczne, #wrzesnia

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

BeClever Sp. z o.o.

62-300 Września
ul. Malinowa 1
tel.: 061 4360354
Fax: 061 4360357
e-mail: info@beclever.eu
https://www.beclever.eu