Katalog Produktów

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
okucia
elementy ozdobne
uszczelki
podkładki, zaślepki
wzmocnienia
folie do zgrzewania
okładziny, okapniki
parapety
szprosy
łączniki
podajniki kasowe
profile podokienne
akcesoria - drzwi
chemia, konserwacja
usługi
przeciwpożarowe (p.poż)
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
System modułowy KFV ONE

System modułowy KFV ONE

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie SIEGENIA

KFV ONE jest konstrukcją przemyślaną w każdym szczególe. Budowa systemu pozwala maksymalnie zwiększyć elastyczność i zestandaryzować przebieg procesu okuwania, także w przypadku projektów renowacyjnych. Wprowadzone ułatwienia obejmują min. możliwość wymiany kasety zamka głównego z obsługiwanego kluczem na obsługiwany klamką, zastosowanie jednakowej listwy czołowej, a także ujednolicenie sposobu mocowania zapadki. Dzięki temu możemy łatwo zmienić jej kierunek lub zastąpić ją inną, zgodnie z zasadą „jedna dla wszystkich”. Odnosi się to również do sposobu mocowania kasety zamka głównego i zamków dodatkowych; w KFV ONE są one identyczne.

Zasuwnica odpowiednia dla każdego.
BS 2300/BS 4300:
wyróżnia się dobrym dociskiem, dzięki czemu ciepło zatrzymywane jest wewnątrz. Bolce utrudniają wyważenie drzwi i włamanie. Nadaje się do każdego rodzaju drzwi, np. stalowych.
BS 2500/BS 4500:
haki zapobiegają odciągnięciu od siebie ramy i skrzydła. Ryglowanie haków od dołu do góry, zapobiega klinowaniu się elementów ryglujących w przypadku opadających drzwi.
BS 2600/BS 4600:
kombinacja okrągłych bolców i haków, łączy wszystkie ich zalety i może być stosowana do wszystkich typów profili. Hak ryglując od dołu do góry wsuwa się głęboko w zaczep, a bolec utrzymuje optymalną pozycję haka, co zwiększa bezpieczeństwo.
SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Strona zawiasowa  TITAN do okien  drewnianych ALU 2200 Granica zabudowy ramy Blokada nieprawidłowej obsługi Optymalna ochrona antykorozyjna ALU axxent PLUS TITAN komfortowa rozwórka dodatkowa Szyna uszczelniająca C ECO SLIDE CS PORTAL

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Uszczelka okienna TwinTec K5286Paski do noszenia okienZadaszenia basenówKLAMKA SIRUIS BOXSYSTEMY ZESTAWÓW DO OKIEN ROZWIERANYCHKLAMKA LEOUchwyty do drzwi – prostokątne, zewnętrznesystemy oddymianiaRYGLE DŹWIGNIOWEKLAMKA OKIENNAKlamka HP okienna SECUST.09 T32 F4 brązRoto In-line SlidingProfile izolacyjne z poliamiduAKCESORIA DO OKUCIA DO OKIEN ROZWIERANYCH Z REGULACJĄ