Katalog Produktów

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
okucia
obwiedniowe
antywłamaniowe
klamki
zawiasy
automatyka i napędy
elementy okuć
specjalne
elementy ozdobne
uszczelki
podkładki, zaślepki
wzmocnienia
folie do zgrzewania
okładziny, okapniki
parapety
szprosy
łączniki
podajniki kasowe
profile podokienne
akcesoria - drzwi
chemia, konserwacja
usługi
przeciwpożarowe (p.poż)
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
Klamka minimalistyczna

Klamka minimalistyczna

Stac Polska
Więcej informacji o firmie stac

Z definicji klamka minimalistyczna to taka, która pozostawia na widoku użytkownika tylko samą rączkę, tzn. obywa się bez tego wszystkiego, co niepotrzebne i co nie jest fundamentalne dla jej poprawnego działania, jakim może być tarcza, widoczne wkręty, itp.…, opracowując ukryty mechanizm, który pozostawia wystawioną tylko rączkę.

W istocie minimalistyczna klamka jest pierwszą ze wszystkich klamek, najbardziej podstawową i zasadniczą, to pierwsza myśl jaką sobie wyobraża przeciętna osoba kiedy ktoś przekazuje jej ideę klamki, bez szczególnego odnoszenia się do branży zamknięć aluminiowych, to jak pierwsza litera alfabetu, to ALFA pośród klamek.

Tylko widoczna klamka

Spełniając to założenie projektowe minimalistyczny wzór skoncentrował się na wyjątkowym produkcie o prostym, godnym zaufania i bardzo mocnym mechanizmie.

Na estetyce tej klamki skupiły się linie stylistyczne i charakter tego systemu, co pozwoliło nam na kreacyjną swobodę jak nigdy dotąd.

 

Odpowiednia dla wszystkich serii kanału europejskiego

Uległa zmianie nasza przekładnia transmisyjna w celu wyposażenia jej w element pływający, który pozwala na dostosowanie się do każdej serii kanału europejskiego występującej na rynku, a jednocześnie czyni mechanizm trwalszym i mocniejszym. 

Przenalizowano wszystkie części z punktu widzenia geometrycznego i materiałów aż po uzyskanie rozwiązania, które pozwala na uruchomienie okien uchylno-rozwieranych o ciężarze do 150 kg przez 25.000 cykli otwierania i zamykania. 
Stac Polska Inne produkty z tej kategorii

SEKWENCER SYSTEMU ZAMYKANIA Stac Titan OKNA UCHYLNE CLX 160KG STAC EVO soft STAC EVO-SECURITY UCHWYT DO OKIEN I DRZWI PRZESUWNYCH UCHWYT FÉNIX LISTWA TRANSMISYJNA KOMPLET PODSTAWOWY OKUCIA DO OKIEN ROZWIERANO- UCHYLNYCH Z ZAMKNIĘCIEM NA RAMIE

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

KLAMKI DRZWIOWEOkucia antywłamaniowe okienneZAWIAS U-R 1405 DO 100kgKLAMKA OKIENNAOkucia obwiedniowe do stolarki aluminiowejNapęd okuć BDT 010-RC autoPilot Ergo z klamką na dolnym ramiakuUNI-JETPrzełącznik ścienny 2-grupowyKlamkaALU 2200KLAMKA OKIENNA Z KLUCZYKIEM I SYSTEMEM TBT