Katalog Produktów

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
okucia
obwiedniowe
antywłamaniowe
klamki
zawiasy
automatyka i napędy
elementy okuć
specjalne
elementy ozdobne
uszczelki
podkładki, zaślepki
wzmocnienia
folie do zgrzewania
okładziny, okapniki
parapety
szprosy
łączniki
podajniki kasowe
profile podokienne
akcesoria - drzwi
chemia, konserwacja
usługi
przeciwpożarowe (p.poż)
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
Stac Titan

Stac Titan

Stac Polska
Więcej informacji o firmie stac
> Prostota montażuJednym z głównych założeń pod względem wzornictwa było ułatwienie pracy stolarzom aluminium i instalatorom. 
 
Automatyczne montowanie. Zamknięcia i zaczep są wyposażone w system do automatycznego montowania, który pozwala na luzy wzdłuż wpuszczenia ±3 mm, jak również na szersze skrzydełka, które maskują jakikolwiek błąd obróbki mechanicznej.


Automatyczne – ręczne uruchamianie. Poprzez proste usunięcie jednej sprężyny maksymalnie zostało ułatwione przejście automatycznego sposobu uruchamiania w ręczny sposób uruchamiania zamknięcia.
 
> Łatwość regulacjiWiększość zamknięć nie posiada kontrolowanego systemu regulacji haka zamykającego, ułatwiając wlot powietrza i przedostanie się wody z zewnątrz.

Regulacja. Regulacja haka z przodu za pośrednictwem przekładni zamknięcia pozwala na kontrolowanie jego ustawienia, nawet przy zamkniętym oknie, osiągając optymalną szczelność okna i zapobiegając wlotowi powietrza oraz przedostaniu się wody z zewnątrz. 
Przytrzymywanie. Dla zabezpieczenia położenia zamknięcia wprowadzone zostały rowki w hakach, które poprawiają przytrzymywanie w przypadku uderzania haka o zatrzask lub niewłaściwego użytkowania.Stac Polska Inne produkty z tej kategorii

SEKWENCER SYSTEMU ZAMYKANIA OKNA UCHYLNE CLX 160KG Klamka minimalistyczna STAC EVO soft STAC EVO-SECURITY UCHWYT DO OKIEN I DRZWI PRZESUWNYCH UCHWYT FÉNIX LISTWA TRANSMISYJNA KOMPLET PODSTAWOWY OKUCIA DO OKIEN ROZWIERANO- UCHYLNYCH Z ZAMKNIĘCIEM NA RAMIE

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

MACO - OKUCIA DO OKIEN activPilot - nowe okucie uchylno-rozwieraneChronoTITAN AFKlamka 50 inoxOKUCIA Roto NTKomfort Line K-3