Katalog Produktów

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
okucia
elementy ozdobne
uszczelki
podkładki, zaślepki
wzmocnienia
folie do zgrzewania
okładziny, okapniki
parapety
szprosy
łączniki
podajniki kasowe
profile podokienne
akcesoria - drzwi
chemia, konserwacja
usługi
przeciwpożarowe (p.poż)
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
izolacje akustyczne i przeciwpożarowe
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
Profile tworzywowe Primo

Profile tworzywowe Primo

PRIMO PROFILE Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie PRIMO PROFILE

Profile tworzywowe Primo mają wiele zalet przydatnych przy konstruowaniu, efektywnych z punktu widzenia kosztów, rozwiązań dla stolarki okiennej i drzwiowej. To wiele wyjaśnia, dlaczego coraz częściej zastępują one wyroby wykonane z konwencjonalnych materiałów.
 
Izolacja termiczna
Profile tworzywowe nie są zimne w dotyku. Współczynnik U(k) jest znacząco mały ponieważ tworzywa sztuczne są dobrymi izolatorami i nie przewodzą ciepła. Ponadto, dla przykładu Primo stworzyło trójkomorowe profile, które chronią przed ciepłem/zimnem i dźwiękiem.
 
Szczelność i wytrzymałość
Profile Primo zachowują swoją wytrzymałość i wygląd przez wiele lat. Są skonstruowane z materiałów wyjątkowo odpornych na promienie słoneczne więc nie żółkną, nie blakną i nie niszczą się.
 
Łatwość mycia i utrzymania
W rzeczywistości utrzymanie czystości polega na myciu woda i detergentem. Uszkodzenia mechaniczne powstałe podczas transportu bądź montażu są łatwe do naprawy poprzez użycie plastikowego wypełniacza. Profile występują w różnych kolorach wiec nie potrzebują malowania.
 
Ognioodporność
Profile z PCW do okien i drzwi są samo-gasnące i nie mogą palić się bez podtrzymywania zewnętrznego źródła ognia, w odróżnieniu do np. konstrukcji drewnianych. Pomagają zdławić ogień, być może ratując życie.
 
Zgodność z normami środowiskowymiPlastikowe profile są produkowane bez użycia metali ciężkich i nie emitują toksycznych substancji. Oszczędzają energie poprzez wysokie wartości izolacyjne; ich lekka waga wpływa na mniejsze koszty transportu. Są proste do przycięcia i montażu w miejscu montażu, a jeśli kiedykolwiek nastąpi taka potrzeba, to już jako recyklowane profile można je ponownie użyć w procesie wytłaczania.
 
Atrakcyjność
... i w końcu, okna i drzwi wykonane z profili tworzywowych Primo posiadają lśniący i atrakcyjny wygląd. Stają się integralną częścią architektury budynku, nie tylko jej uzupełnieniem

 
PRIMO PROFILE Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Uszczelki

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Uszczelka okienna TwinTec K5286USZCZELNIENIE DO SALAMANDER 3DUszczelkiUszczelki do drewnianych okien i drzwiUszczelka 1122 khakiKołnierz do okna dachowego VELUX EDZ 0000 UK08 134x140