Katalog Produktów

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
okucia
elementy ozdobne
uszczelki
podkładki, zaślepki
wzmocnienia
folie do zgrzewania
okładziny, okapniki
parapety
szprosy
łączniki
podajniki kasowe
profile podokienne
akcesoria - drzwi
chemia, konserwacja
usługi
przeciwpożarowe (p.poż)
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
Uszczelki

Uszczelki

PRIMO PROFILE Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie PRIMO PROFILE

Uszczelki Primo, stosowane dynamicznie i statycznie w przemyśle okiennym i drzwiowym, są zaprojektowane idealnie aby spełniać swoje funkcje. Są nie do pobicia, gdy zależy Ci na utrzymaniu ciepła w budynku, natomiast wiatru oraz deszczu poza nim.
 
Wspólnie z naszymi klientami dostosowaliśmy nasze uszczelki do optymalnego kształtu jak również dobraliśmy materiały, z którego są produkowane. Później przetestowaliśmy te rozwiązania względem stosownych parametrów: siły docisku, odporności na wodę opadową, hałas, siłę wiatru, etc.
 
Posiadamy wiele standardowych uszczelek do stolarki okienno-drzwiowej każdego typu: drewnianej, drewniano-aluminiowej i systemów PCW. Uszczelki  mogą być wykonane z TPE, miękkiego PCW, silikonu lub specjalnych tworzyw, takich jak np. PKS.
 
Wybierz idealną uszczelkę dla siebie z naszej bogatej oferty produktów standardowych, lub skontaktuj się z Primo w celu znalezienia specjalistycznego rozwiązania, dotyczącego samej konstrukcji uszczelki, profili korespondujących lub innych procesów, np. zgrzewania.

 
PRIMO PROFILE Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Profile tworzywowe Primo

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

UszczelkiUszczelki samoopadająceUSZCZELNIENIE DO SALAMANDER 3DUszczelki do drewnianych okien i drzwiUSZCZELNIENIE DO SALAMANDER 3DUszczelkiUszczelki Q-lonUszczelki samoprzylepne tesamoll®