Katalog Produktów

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
chemia, konserwacja
usługi
ekstruzja, tłoczenie
frezowanie
zgrzewanie
gięcie łuków
obróbka mechaniczna
laboratoria badawcze
opinie, ekspertyzy
recycling
szkolenia
targi
stowarzyszenia
marketing i public relations
finansowanie
przeciwpożarowe (p.poż)
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
LABORATORIUM POMIAROWO-BADAWCZE

LABORATORIUM POMIAROWO-BADAWCZE

ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)
Więcej informacji o firmie ROMB S.A.

LABORATORIUM POMIAROWO-BADAWCZE przy ROMB S.A. funkconuje od 1995 r., jego podstawowym celem jest zapewnienie jak najwyższego poziomu jakości wykonywanych usług. Od 1998 r. Laboratorium wykonuje badania w zakresie akredytacji AB 196, natomiast od2006 r. posiada Akredytację Polskiego Centrum Akredytacji AP 097 jako laboratorium wzorcujące.

Przeprowadzamy badania ITT w ramach umów z Instytutem Techniki Budowlanej w Warszawie oraz IFT Rosenheim w Niemczech. Laboratorium współpracuje z IFT Rosenheim i przeprowadza obliczenia współczynnika przenikania ciepła Uf, do którego sprawozdanie z obliczeń wystawia IFT Rosenheim (laboratorium posiada Certyfikat QM339 – obliczania współczynnika przenikania ciepła Uf zgodnie z EN 10077-2).

 

Satysfakcja oraz zadowolenie naszych klientów jest naszym najważniejszym celem, do którego wytrwale dążymy poprzez ciągłą dbałość o jakość świadczonych usług. Wprowadzenie i utrzymanie systemu zarządzania zgodnego z międzynarodową normą PN-EN ISO/IEC 17025:2005 potwierdza naszą wiarygodność oraz buduje zaufanie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą!

 

http://www.metalplast-karo.com.pl/wp-content/uploads/2012/02/pdf-16.pngZobacz materiał promocyjny naszego laboratorium

 

W celu bardziej szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą zapraszamy na stronę internetową:

 

http://www.romb.pl/oferta/uslugi/laboratorium/

 

CERTYFIKAT QM339

W 2011 roku Laboratorium pomiarowo–badawcze przy firmie „ROMB S.A.” otrzymało certyfikat „QM339-obliczania współczynnika przenikania ciepła Uf zgodnie z EN 10077-2”, wystawiony przez prestiżowy instytut badawczy w Europie – IFT Rosenheim. Laboratorium posiada podpisaną umowę z IFT Rosenheim i przeprowadza obliczenia współczynnika przenikania ciepła Uf, do których certyfikat wystawia IFT Rosenheim.

Certyfikat QM339 to nie tylko prestiżowe wyróżnienie, to także wizytówka naszej firmy na arenie międzynarodowej, świadcząca o standardzie europejskim. Certyfikat QM339 jest przekazem potwierdzającym europejską jakość obliczeń dla odbiorców, a także przekazem o Laboratorium spełniającym wszystkie wymagania międzynarodowych norm jakości oferowanych obliczeń współczynnika przenikania ciepła stolarki otworowej.
ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

 Badania na budowie.Przepuszczalność powietrza okien, drzwi, fasad, montażuPomiar izolacyjności akustycznej ściany wewnętrznejLaboratorium Komfortu WnętrzaBadania poligonowe współczynnika Ug Badania na budowie wodoszczelność okien, drzwi, fasad, montażuBadania kontrolne do ZKP (FPC)Laboratorium Badań OgniowychCertyfikacja okien pasywnychPomiar izolacyjności akustycznej stropówBadania wstępne typu (ITT)Akustyka BudowlanaBadania odporności na włamanieBadania - Wytrzymałość zgrzanych narożyBadania okien i drzwi