Katalog Produktów

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
chemia, konserwacja
usługi
ekstruzja, tłoczenie
frezowanie
zgrzewanie
gięcie łuków
obróbka mechaniczna
laboratoria badawcze
opinie, ekspertyzy
recycling
szkolenia
targi
stowarzyszenia
marketing i public relations
finansowanie
przeciwpożarowe (p.poż)
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
LABORATORIUM POMIAROWO-BADAWCZE

LABORATORIUM POMIAROWO-BADAWCZE

ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)
Więcej informacji o firmie ROMB S.A.

LABORATORIUM POMIAROWO-BADAWCZE przy ROMB S.A. funkconuje od 1995 r., jego podstawowym celem jest zapewnienie jak najwyższego poziomu jakości wykonywanych usług. Od 1998 r. Laboratorium wykonuje badania w zakresie akredytacji AB 196, natomiast od2006 r. posiada Akredytację Polskiego Centrum Akredytacji AP 097 jako laboratorium wzorcujące.

Przeprowadzamy badania ITT w ramach umów z Instytutem Techniki Budowlanej w Warszawie oraz IFT Rosenheim w Niemczech. Laboratorium współpracuje z IFT Rosenheim i przeprowadza obliczenia współczynnika przenikania ciepła Uf, do którego sprawozdanie z obliczeń wystawia IFT Rosenheim (laboratorium posiada Certyfikat QM339 – obliczania współczynnika przenikania ciepła Uf zgodnie z EN 10077-2).

 

Satysfakcja oraz zadowolenie naszych klientów jest naszym najważniejszym celem, do którego wytrwale dążymy poprzez ciągłą dbałość o jakość świadczonych usług. Wprowadzenie i utrzymanie systemu zarządzania zgodnego z międzynarodową normą PN-EN ISO/IEC 17025:2005 potwierdza naszą wiarygodność oraz buduje zaufanie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą!

 

http://www.metalplast-karo.com.pl/wp-content/uploads/2012/02/pdf-16.pngZobacz materiał promocyjny naszego laboratorium

 

W celu bardziej szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą zapraszamy na stronę internetową:

 

http://www.romb.pl/oferta/uslugi/laboratorium/

 

CERTYFIKAT QM339

W 2011 roku Laboratorium pomiarowo–badawcze przy firmie „ROMB S.A.” otrzymało certyfikat „QM339-obliczania współczynnika przenikania ciepła Uf zgodnie z EN 10077-2”, wystawiony przez prestiżowy instytut badawczy w Europie – IFT Rosenheim. Laboratorium posiada podpisaną umowę z IFT Rosenheim i przeprowadza obliczenia współczynnika przenikania ciepła Uf, do których certyfikat wystawia IFT Rosenheim.

Certyfikat QM339 to nie tylko prestiżowe wyróżnienie, to także wizytówka naszej firmy na arenie międzynarodowej, świadcząca o standardzie europejskim. Certyfikat QM339 jest przekazem potwierdzającym europejską jakość obliczeń dla odbiorców, a także przekazem o Laboratorium spełniającym wszystkie wymagania międzynarodowych norm jakości oferowanych obliczeń współczynnika przenikania ciepła stolarki otworowej.
ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Akustyka BudowlanaPomiar izolacyjności akustycznej stropówBadania kontrolne do ZKP (FPC)Certyfikacja okien pasywnychLaboratorium Badań Ogniowych Badania na budowie.Przepuszczalność powietrza okien, drzwi, fasad, montażuBadania - Wytrzymałość zgrzanych narożyPomiar izolacyjności akustycznej ściany wewnętrznejBadania poligonowe współczynnika Ug Laboratorium Komfortu WnętrzaBadania odporności na włamanieBadania okien i drzwiBadania na budowie wodoszczelność okien, drzwi, fasad, montażuBadania wstępne typu (ITT)Eksport Kanada - Badania okien i drzwi.