Centrum wyszukiwania

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
chemia, konserwacja
usługi
przeciwpożarowe (p.poż)
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
Dialock - system kontroli dostępu

Dialock - system kontroli dostępu

HÄFELE POLSKA Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie Häfele

 

Za pomocą systemu Dialock można decydować, które drzwi będą dostępne dla gości, pracowników obsługi i menedżerów. W razie potrzeby można także wyznaczyć dni i godziny dostępu do poszczególnych stref budynku. System umożliwia kontrolowanie dostępu nie tylko do pokoi hotelowych, ale do niemal wszystkich zamykanych miejsc i pomieszczeń, w tym do sejfów oraz minibarów. Kontrola jest realizowana z poziomu oprogramowania Dialock.

 

Wykorzystanie identyfikacji radiowej RFID do kontroli dostępu od 1994 roku uczyniło z Häfele pioniera w dziedzinie bezpieczeństwa hotelowego. System jest także innowacyjny dzięki wykorzystaniu smartfona jako klucza. Gość otrzymuje przed przyjazdem kod dostępu do hotelu i swojego pokoju poprzez aplikację. W hotelu zostaje nawiązane bezpieczne połączenie z elektronicznym systemem dostępu Dialock z wykorzystaniem najnowszej technologii Bluetooth (BLE). 

 

 Opracowany w Niemczech przez firmę Häfele, elektroniczny system kontroli dostępu Dialock jest kompatybilny z technologią bezdotykowych transponderów. Można go stosować wygodnie i bezpiecznie w hotelach każdej wielkości. System Dialock można stosować między innymi w drzwiach wejściowych, drzwiach do pokoi, czy drzwiach technicznych oraz szafkach czy automatach do kawy. Terminale te są wyposażone w mechaniczny zamek do awaryjnego otwierania i idealnie nadają się do drzwi wewnętrznych. Otwarty interfejs i możliwość łączenia ze wszystkimi najpopu-larniejszymi aplikacjami do zarządzania hotelem sprawiają, że system Dialock jest też kompatybilny z systemami rejestracji czasu pracy i frekwencji, systemami rozliczeniowymi czy usługami dostępnymi w budynku.
HÄFELE POLSKA Sp. z o.o.

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Generator Deklaracji Właściwości UżytkowychPrefCIM| Kierownik produkcjiA+W DynOptDEALER PROFESSIONALKonwerter Step FileA+W Logistics OptimizerLogiKal® Złącze CAD 2DLogiKal®A+W Shape OptimizerA+W EnterpriseADULO GS 12WH OKNAProDesignProduct_BuilderLogiKal® CNCElektroniczny formularz ZKPSFSQL - modułowy system zarządzania produkcją okienProgram do projektowania ogrodów zimowych KKP