Katalog Produktów

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
chemia, konserwacja
usługi
przeciwpożarowe (p.poż)
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
izolacje akustyczne i przeciwpożarowe
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
LogiKal MES

LogiKal MES

ORGADATA East Europe Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie ORGADATA
LogiKal MES – CYFROWE ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Wirtualny warsztat

LogiKal MES to centrum sterowania i zarządzania produkcją dla konstrukcji metalowych. Widać w nim „wirtualny warsztat”, przez który dany element lub obiekt musi przejść w procesie produkcji. W sposób natychmiastowy dostarcza informacji o produkcji dla wcześniej zdefiniowanych obszarów, które pochodzą z elementów przygotowanych w LogiKal.

Właściwe informacje zawsze na czas

Istotne informacje przekazywane są na każde stanowisko. Zmniejsza to ryzyko utraty ważnych informacji. W LogiKal MES etapy pracy przy-pisywane są do odpowiedniego stanowiska wykonawczego w ramach tak zwanej procedury wypychania (push). Zapobiega to pomijaniu etapów produkcji lub natłokowi danych i tworzy cyfrowy sojusz produkcji i informacji. Poszczególni pracownicy przy maszynie oraz kierownictwo przedsiębiorstwa mają dostęp do bieżące-go stanu produkcji.

Produkcja bez papieru

Dokumenty nie muszą być drukowane – są dostępne za pośrednictwem monitorów w zakładzie produkcyjnym. Pracownicy na stanowiskach wykonawczych i kierownicy produkcji nie muszą poświęcać wiele czasu na wyszukiwanie istotnych informacji w dużych stertach papieru. Ponadto przejrzyście przedstawiany jest każdy status obróbki części składowych.

Bezpośrednia komunikacja

Wykorzystanie programu LogiKal do projektowania, wy-cen, przygotowania danych do produkcji i sterowania ma-szynami, pozwala zostać przy jednej, automatycznie aktualizowanej platformie. Uzyskuje się bezpośrednią komunikację z maszynami bez konieczności czasochłonnego przygotowania informacji dla nich. To wszystko bez dodatkowego programu tłumaczącego i przypisanego do niego człowieka. W widoczny sposób skraca się i upraszcza komunikację.

Automatyczne generowanie danych

LogiKal to automatycznie generowane dane dla maszyn, co z kolei eliminuje konieczność ciągłego nadzoru centrów CNC przez człowieka. Opera-tor maszyny musi tylko zeskanować kod sterujący i odpowiednio umieścić profil na maszynie. Reszta dzieje się już automatycznie. Dzięki temu, dotychczas zajęty nadzorem operator CNC może zająć się innymi zadaniami.
ORGADATA East Europe Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Program do projektowania ogrodów zimowych KKP LogiKal CNC z cięciem LogiKal LogiKal 3D Geometry LogiKal CNC LogiKal Obróbki LogiKal Złącze CAD 2D LogiKal CAD-SUITE 2D LogiKal

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

WH PlanerProduct_BuilderPrefOrganizer| Planista i koordynator w jednymPrefXpress - Aplikacja do kontroli dostawA+W Rack OptimizerA+W Logistics OptimizerFIKABO SOFTWAREA+W Shape Optimizer3E-LOOKWH DesignerSFSQL - modułowy system zarządzania produkcją okienPrefWise | Dane technologiczneA+W CANTOR DEALERA+W CAD DesignerPrefSuite| Oprogramowanie do produkcji okienKalkulator Uw