Katalog Produktów

drzwi
rodzaje drzwi
dodatkowe wyposażenie
okna
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 95 |  

2020-07-30

KAEMDE dołącza do inicjatywy G-U

Czym wyróżniają się tarasowe drzwi HST z aluminium? O tym opowiada ekspert z firmy KAEMDE, która dołączyła do inicjatywy G-U: www.drzwitarasowe.pl.

2020-07-17

Donimet dołącza do Assa Abloy

Spółka DONIMET oficjalnie dołączyła do międzynarodowej Grupy ASSA ABLOY.

2020-07-14

Promocja światła i cieni(pł)a

Plastixal właśnie uruchomił nową, atrakcyjną ofertę „Promocja światła i ciepła”, w której udostępnia systemy o podwyższonych parametrach termoizolacyjności i zwiększonej powierzchni przeszklenia w porównaniu do zwykłych systemów.

2020-07-13

Minimalistyczny design – nowy model balustrad MORAD AB-R-SLIM

Najnowszy system balustrad słupkowych MORAD AB-R-SLIM powstał w odpowiedzi na sugestie projektantów i architektów.

2020-07-07

HS LiftUnit i GU-Thermostep standardem w ofercie KRISPOL

KRISPOL, znany producent na rynku stolarki otworowej, wprowadza do swojej standardowej oferty rozwiązania G-U do drzwi tarasowych HST (HS): próg zlicowany z podłogą oraz HS LiftUnit.

2020-07-07

KRISPOL przedstawia: drzwi tarasowe HST zaprojektowane od nowa. Sprawdź mocną promocję

Przejście bez barier do ogrodu czy wspomaganie podnoszenia to tylko niektóre unowocześnienia proponowane przez renomowaną firmę G-U, teraz dostępne w mocnej promocji KRISPOL z rabatem 30 proc.

2020-06-24

Firma DZIADEK dołącza do inicjatywy G-U

Firma „DZIADEK”, producent stolarki okienno-drzwiowej, nawiązała współpracę z portalem www.drzwitarasowe.pl, który powstał z inicjatywy Grupy G-U.

2020-06-23

Nowa linia drzwi zewnętrznych w ofercie Vikking

Linia ULTIMATE wprowadza całkowicie nową ideę drzwi zewnętrznych w ofercie VIKKING. Obustronnie zlicowane połączenie skrzydła z ościeżnicą - całość wykonana z materiałów kompozytowych.

2020-05-28

Rzecznik Klienta PORTA – innowacja w branży

PORTA DRZWI jako pierwsza w branży stolarki otworowej wdrożyła innowacyjne rozwiązanie w obsłudze klienta w Polsce. Zespół Rzecznika Klienta PORTA to dla klientów realne wsparcie.

2020-05-26

Dom z widokiem na taras – OKNOPLAST prezentuje nowe drzwi tarasowe SLIDE

Piękny balkon czy taras są przedłużeniem naszego salonu. Dbamy o nie i często sięgamy po rady specjalistów, aby stały się naszą małą zieloną oazą.

2020-05-25

PETECKI Inowa Slide – nowa generacja drzwi przesuwnych

Seria PETECKI Inowa Slide łączy cechy drzwi podnoszono-przesuwnych HS z tradycyjnym oknem tarasowym typu PATIO. Stanowi pośrednie rozwiązanie drzwi tarasowych w budownictwie jedno i wielorodzinnym.

2020-04-30

Rola drzwi przeciwpożarowych podczas ewakuacji budynku

Właściwie przeprowadzona ewakuacja pozwala na ochronę ludzkiego zdrowia i życia, dlatego wymaga zachowania odpowiednich zasad.

2020-04-29

Promocja HENSFORT – na wiosnę. Na lata!

Z okazji nowego sezonu budowlanego, niespodziankę dla swoich klientów przygotowała firma HENSFORT.

2020-04-27

Nowe rozwiązanie od REHAU: balkon francuski SKYFORCE

2020-03-25

5 pytań o naprawdę duże przeszklenia

Zajmujące niekiedy nawet całą ścianę okna i drzwi pozwalają doświetlić wnętrze, powiększyć je optycznie i otworzyć na ogród. Ich zastosowanie budzi jednak czasami wątpliwości. Czy słusznie?

2020-03-19

Okucia antypaniczne w stolarce stalowej EKO-OKIEN

Oferta stalowych systemów EKO-OKIEN poszerzyła się o możliwość wyboru nowego rodzaju okuć. Okucia antypaniczne idealnie sprawdzają się w obiektach publicznych.

2020-03-03

Nero Style by Awilux – poznaj głębię ekskluzywnej czerni w nowych oknach Awilux

Okna z linii Nero Style by Awilux to innowacyjne rozwiązanie dostępne w idealnie czarnym kolorze. Elegancka okleina Black Ultimate nadaje profilom matowe wykończenie, na którym nie widać śladów palców czy plam.

2020-03-02

Zmiany w strukturze zarządu PORTA

Z dniem 25 lutego nastąpiły zmiany w strukturze zarządu PORTA KMI POLAND. Łukasz Luto przestał pełnić funkcje Wiceprezesa i Dyrektora Zarządzającego i pozostaje poza strukturami firmy.

2020-02-25

Okna do domu w stylu skandynawskim

Myśląc o stylu skandynawskim, mamy przed oczami otwarte przestrzenie i niezwykły widok za oknem, którym możemy cieszyć się z wnętrza budynku.

2020-02-19

HENSFORT podsumowuje poznańskie targi

Przemyski producent okien i drzwi z myślą o rodzimym rynku przygotował kilka nowości, które zaprezentował podczas międzynarodowych targów BUDMA w stolicy Wielkopolski.

« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 95 |