Katalog Produktów

drzwi
rodzaje drzwi
dodatkowe wyposażenie
daszki, zadaszenia
domofony
balustrady
komory chłodnicze
okna
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 |  

2020-07-13

Minimalistyczny design – nowy model balustrad MORAD AB-R-SLIM

Najnowszy system balustrad słupkowych MORAD AB-R-SLIM powstał w odpowiedzi na sugestie projektantów i architektów.

2020-04-27

Nowe rozwiązanie od REHAU: balkon francuski SKYFORCE

2019-01-23

System Prime – montaż na dyskach, ale z regulacją kąta nachylenia szkła

Certyfikowany profil bazowy, który jest częścią systemu całoszkalnych balustrad, zawiera innowacyjny regulowany Q-disc System, który pozwala na regulację szklanych tafli w bardzo prosty sposób.

2018-06-11

EASY GLASS SMART, czyli montaż balustrady w ekspresowym tempie

System Easy Glass Smart pełen jest innowacyjnych elementów i pozwala na przeprowadzenie całego montażu i demontażu balustrady w szybki, intuicyjny i kontrolowany sposób.

2018-05-30

MB-GLASS BARRIER – nowy system balustrad zewnętrznych od Aluprof

Balustrady zewnętrzne systemu MB-GLASS BARRIER służą do zabezpieczania przed przypadkowym wypadnięciem użytkowników okien typu „portfenetr”.

2018-05-28

TEKO – polski specjalista w produkcji balustrad i schodów

TEKO to znany polski producent balustrad, działający już od prawie 20 lat. Znakomicie funkcjonuje na rynku deweloperskim, realizując duże projekty krajowe i międzynarodowe.

2018-02-28

Przepisy dotyczące doboru szkła na balustrady

Szklane balustrady bardzo długo nie były objęte żadnym dokumentem, który w jasny i czytelny sposób precyzowałby sposób, w jaki tego typu konstrukcje mogą zostać dopuszczone na rynek.

2018-02-13

Systemy balustradowe od CDA Polska – balustrady Corleone oraz Trapani

Szklane balustrady to bezpieczny i efektowny sposób zabezpieczenia tarasów oraz balkonów. W ofercie CDA Polska dostępne są obecnie dwa rozwiązania dedykowane tego typu konstrukcjom.

2017-09-07

Prosty w montażu system mocujący balustrady do ramy okiennej od flymax

Montaż balustrad i balkonów francuskich bezpośrednio do ramy okiennej nie należy do najprostszych. Czy użycie kleju jest wystarczające? Czy utrzyma tak duże obciążenie?

2017-07-11

Nice Polska uzupełnia ofertę o wideodomofony

Nice Polska wzbogaciła swoją ofertę automatyki o wideodomofony – produkty przeznaczone do użytku domowego. Flagowe produkty Nice współdziałają ze wszystkim rodzajami oferowanych wideodomofonów.

2017-06-13

O balustradach całoszklanych z Q-railing Polska

Q-railing znany jest m.in. ze swoich balustrad całoszklanych. Aby dowiedzieć się nieco więcej zarówno o samym produkcie, jak i firmie, zaprosiliśmy do rozmowy...

2017-03-31

Wytrzymałe i estetyczne systemy aluminiowych balustrad COPAL

Konstrukcja balustrady COPAL bazuje na specjalnie zaprojektowanych profilach aluminiowych, które nie wymagają spawania, co przyspiesza i ułatwia prace montażowe.

2017-03-22

Szwedzko-polskie hale przemysłowe i balustrady od Grupy TLC

Szwedzko-polska Grupa TLC to połączenie szwedzkiej technologii oraz polskiej przedsiębiorczości, które pozwoliło na wyspecjalizowanie się w wybranych produktach...

2017-02-17

Bezpieczeństwo przy wyborze systemu mocowania balustrad

Balustrady balkonowe spełniają wiele funkcji w nowoczesnej architekturze, niemniej główną ich rolą jest zabezpieczenie przed upadkiem i zapewnienie bezpieczeństwa.

2017-02-07

Styl i bezpieczeństwo – portfenetr w systemach Schüco PVC

Potfenetry lub inaczej balkony francuskie to bardzo modny akcent architektoniczny, który coraz częściej można zauważyć na elewacjach nowoczesnych budynków mieszkalnych i biurowych.

2016-11-14

flyfix – system mocowania poręczy i barierek bezpośrednio do ramy okiennej

W nowoczesnej architekturze coraz częściej stosowane są poręcze lub barierki w oknach sięgających podłogi. Ze względu na termoizolację, zakotwienie w murze najczęściej nie jest możliwe...

2016-08-26

Lekkie zadaszenia dla ochrony i komfortu

Zainteresowanie daszkami ciągle rośnie i coraz częściej zabudowy tego typu pojawiają się wokół nas. Na temat tych przydatnych rozwiązań rozmawiamy z Tomaszem Filipeckim.

2016-05-13

Metal-Styl, czyli stylowe balustrady i ogrodzenia z metalu

Spółka Metal-Styl specjalizuje się w produkcji oraz montażu wszelkiego typu balustrad, poręczy, konstrukcji stalowych, podjazdów, zadaszeń szklanych, bram, furtek oraz ogrodzeń.

2016-04-04

Czy wiesz, kim jest twój gość?

Ktoś puka do drzwi? Nie zawsze musi to być wyczekiwany gość. Kiedy na klatce schodowej zgaśnie światło, identyfikacja osoby stojącej za drzwiami jest niemal niemożliwa.

2016-03-03

Glassini – daszki szklane made in Poland

Glassini oferuje kompleksowe rozwiązania systemowe do daszków pojedynczych oraz modułowych. Co istotne, wsporniki produkowane są w Polsce.

« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 |