Katalog Produktów

drzwi
rodzaje drzwi
dodatkowe wyposażenie
daszki, zadaszenia
domofony
balustrady
komory chłodnicze
okna
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:

2016-08-26

Lekkie zadaszenia dla ochrony i komfortu

Zainteresowanie daszkami ciągle rośnie i coraz częściej zabudowy tego typu pojawiają się wokół nas. Na temat tych przydatnych rozwiązań rozmawiamy z Tomaszem Filipeckim.

2016-03-03

Glassini – daszki szklane made in Poland

Glassini oferuje kompleksowe rozwiązania systemowe do daszków pojedynczych oraz modułowych. Co istotne, wsporniki produkowane są w Polsce.

2015-09-22

Daszki szklane od Inter System

Daszki szklane są estetycznym i komfortowym sposobem zadaszenia wejścia do budynku. Chronią przed warunkami atmosferycznymi, zachowując swój wygląd przez wiele lat.

2014-12-30

Zadaszenia modułowe – przydatne rozwiązanie dla szerokich wejść

Daszek nad drzwiami wejściowymi chroni przed deszczem, śniegiem, przenikliwym wiatrem, a także przed zbyt intensywnym słońcem. Dzięki niemu możemy w spokoju poszukać kluczy...

2013-06-13

Przeszklenia AGC na Pucharze Konfederacji

AGC jest dostawcą pierwszych na świecie szklanych zadaszeń ławek zawodników, które będą wykorzystywane podczas rozgrywek Pucharu Konfederacji w Brazylii.

2012-11-26

Daszki dostosowane do indywidualnych potrzeb

Firma Daszkinawymiar.pl oferuje, jak wskazuje jej nazwa, daszki dostosowane do specyficznych wymagań odbiorców.

2012-10-08

Daszki balkonowe w ofercie toma

Daszki balkonowe i drzwiowe to bardzo praktyczne rozwiązanie, które zapewnia ochronę przed śniegiem i deszczem, zwiększając również komfort użytkowników.

2012-02-11

Zastosowanie poliwęglanu komorowego

Występowanie poliwęglanu komorowego możemy zaobserwować w bardzo wielu dziedzinach budownictwa. Ze względu na to, poświęcimy mu więcej uwagi i opiszemy zastosowanie.

2011-11-18

Zadaszenie ważne dla drzwi

Coraz większą popularnością cieszą się zadaszenia poliwęglanowe drzwi i okien. Dzieje się tak z kilku prostych powodów.

2010-10-08

PW PROFIT – konstrukcje aluminiowo-szklane

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PROFIT specjalizuje się w produkcji i montażu konstrukcji aluminiowo-szklanych, bazując na wiedzy i doświadczeniu właściciela, Pana Roberta Daroń.

2010-09-24

Daszek, ściana działowa, balustrady... GRYC się rozwija!

W ofercie firmy GRYC pojawiły się nowe i jakże ciekawe produkty. Przypisujemy je branży szklanej. Poniżej przedstawiamy krótki opis nowości...

2010-07-05

Almi – w rodzinie siła

Nie od dziś wiadomo, że "w rodzinie siła", czego dobrym przykładem jest rodzina Państwa Mszyc z Częstochowy – właścicieli firmy Almi. Ich firma działa od 1998, w pełni wykorzystując możliwości aluminium.

2009-08-24

Ramplex - siła młodej firmy

Opolski Ramplex zajmuje się produkcją konstrukcji aluminiowych i stalowo-aluminiowych zadaszeń, wiat tarasów, balkonów, świetlików oraz naświetli w ścianach.

2006-03-22

Seria 028 – wiaty garażowe i dachy tarasowe

Firma heroal Polska Sp. z o.o. ma przyjemność zaprezentować swój najnowszy produkt. Jest to system profili aluminiowych bez izolacji termicznej, przeznaczony do konstruowania różne


2003-09-25

Daszki – świetliki – zadaszenia COPAL

0000-00-00

Daszki i zadaszenia

Firma ALU-TECH z Pieszyc zajmuje się produkcją elementów i konstrukcji z aluminium i jego stopów począwszy od prostych obudów, osłon, ram do sitodruku, kaset, kasetonów reklamowych