Katalog Produktów

drzwi
rodzaje drzwi
wewnętrzne
zewnętrzne
balkonowe / przesuwne / składane
harmonijkowe
antywłamaniowe
przeciwpożarowe
szklane
dymoszczelne
chłodnicze
akustyczne
automatyczne
specjalne
dodatkowe wyposażenie
okna
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
PVC HST

PVC HST

ABM Jędraszek - Fabryka Okien
Więcej informacji o firmie ABM Jędraszek

Drzwi podnoszono - przesuwne HST są propozycją dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują eleganckich, nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań.

Technologia tego systemu jest idealnym rozwiązaniem dla przeszkleń tarasowych o wyjątkowo dużych gabarytach, co pozwala realizować najśmielsze projekty architektoniczne przepełniające pomieszczenia światłem dziennym. Dzięki swej usztywnionej wzmocnieniami stalowymi konstrukcji, możemy wykonać przegrody o rozmiarach i wadze, jakich ze względów ograniczeń technicznych i bezpieczeństwa nie można było uzyskać w innych systemach stolarki.

Zastosowane rozwiązanie techniczne HST zapewnia lekkość i stabilność działania systemu.

Drzwi przesuwne HST pozwalają na wygodne przesuwanie skrzydeł w jednej osi, w trakcie otwierania, jedno skrzydło nasuwa się na drugie.

Systemy przesuwne doskonale nadają się do kształtowania przestrzeni mieszkalnych w sposób oryginalny i nowoczesny. Rewelacyjnie komponują się w dużych pokojach dziennych, jadalniach no i oczywiście w pomieszczeniach, w których okna wychodzą bezpośrednio na taras.

Zastosowanie drzwi lub okien przesuwnych powoduje, że mieszkanie jest lepiej naświetlone i bardziej przestrzenne.
ABM Jędraszek - Fabryka Okien Inne produkty z tej kategorii

SLIDE PLUS SLIDE COLD SUPERGLIDE

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Drzwi podnoszono-przesuwne aluminiowe HSKonstrukcje przesuwne visoglideMB 45Drzwi tarasowe IGLO LIGHT PSKDRZWI HST ALUMINIOWE PRZESUWNEOPTIMUM HS VE 1Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne PVC HSTKS 430ALIPLAST IMPERIAL / PSKSystem Składano-Przesuwny HarmonijkaMB 77HSHST TermoSlideDrzwi przesuwne i harmonijkowe