Katalog Produktów

drzwi
rodzaje drzwi
wewnętrzne
zewnętrzne
balkonowe / przesuwne / składane
harmonijkowe
antywłamaniowe
przeciwpożarowe
szklane
dymoszczelne
chłodnicze
akustyczne
automatyczne
specjalne
dodatkowe wyposażenie
okna
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
HST podnośno-przesuwne

HST podnośno-przesuwne

SOLO PPHU
Więcej informacji o firmie SOLO

Rozwiązania, które pragniemy przedstawić są w Europie dość dobrze znane i rozpowszechnione, w Polsce jak na razie traktowane jako nowość a niżeli standard. Poziom skomplikowania produkcji systemów HST powoduje, że nie wielu producentów w naszym kraju jest w stanie podjąć się wykonania drzwi w tym systemie. Nauczeni doświadczeniem oraz gotowi na nowe wyzwania wdrożyliśmy w 2011r system produkcji balkonów unoszono-przesuwnych zapewniającym naszym odbiorcom nieosiągalne do tej pory możliwości kształtowania przegród pomiędzy tarasem a pomieszczeniem.
Drzwi przesuwne HST stanowią jeden z najbardziej popularnych produktów wśród Klientów w ostatnim czasie. Jest to niewątpliwie ogromny konkurent balkonu uchylno-przesuwnego PSK. Istnieją cztery zasadnicze argumenty przemawiające za HS-em.

  • Po zamontowaniu najwyższy element progu to 11-12 mm powyżej "poziomu posadzki zero"
  • Brak widocznych prowadnic górnych i dolnych
  • Maksymalna szerokość całej konstrukcji (przy podziale na klika skrzydeł) to nawet 7 mb
  • Prosty sposób otwierania i zamykania skrzydła (ręczny i automatyczny)
  • Możliwość wykonania drzwi tarasowych narożnych bez stałego słupka konstrukcyjnego

 

Konstrukcja ta nadaje się idealnie jako wyjście z pomieszczenia (salonu) na taras, czy też do ogrodu. Brak bariery w formie progu, to komfort jakiego oczekuję coraz większa liczba inwestorów. HS to rozwiązanie zapewniające funkcjonalność i wygodę w każdym calu.

 

Szczegóły techniczne

 

Architekci coraz częściej wykorzystują w swoich projektach przeszklenia na całej wysokości kondygnacji. Idealnym rozwiązaniem stają się w takim przypadku właśnie drzwi przesuwne HS, których maksymalna wysokość 2500mm spełnia oczekiwania projektanta. Maksymalny ciężar jednego skrzydła może wynieść nawet 300 kg, a więc ciężar bardzo duży. Natomiast maksymalna szerokość pojedynczego skrzydła to 3300 mm. Widać więc, że konstrukcja ta daje ogromne pole do popisu przy tworzeniu dużych przeszkleń, które w łatwy sposób dają się obsługiwać. Należy jednak pamiętać o tym, aby zastosować pakiety szklarskie przynajmniej bezpieczne, ze względu na bezpieczeństwo użytkowników.
SOLO PPHU Inne produkty z tej kategorii

Drzwi balkonowe uchylno-przesuwne PATIO

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

ULTRAGLIDEHST PASSIV CORNER VIEWPrzesuwne aluminiowe z poj. szybąDrzwi przesuwne Multi SlideDrzwi przesuwne VEKASLIDE 82Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne DUOLINE HSDrzwi unoszono - przesuwne w super cenieHensfort HST Drzwi podnoszono-przesuwne HST INNOVIEWDrzwi tarasowe DUOLINE PSKDrzwi przesuwne Modernslidealuplast Drzwi przesuwane HST