Katalog Produktów

drzwi
rodzaje drzwi
wewnętrzne
zewnętrzne
balkonowe / przesuwne / składane
harmonijkowe
antywłamaniowe
przeciwpożarowe
szklane
dymoszczelne
chłodnicze
akustyczne
automatyczne
specjalne
dodatkowe wyposażenie
okna
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:

2018-01-10

Drzwi specjalistyczne DANA do szpitali

Drzwi do pomieszczeń zabiegowych, sanitariatów, sal chorych muszą spełniać różne kryteria. Nadrzędnym z nich jest odpowiednia trwałość użytkowania...

2018-01-09

Rozbudowa zakładu Wiejak: centrum szkoleniowe i showroom

Rozwój stosowanych w firmie technologii, ciągłe poszerzanie gamy produktów w ofercie oraz sukcesywnie rosnące zapotrzebowanie na wyroby sprawiły, że...

2016-07-14

A&J Doors – nietypowe drzwi dla nietypowych potrzeb

W 2009 roku w Katowicach powstała firma A&J Doors. Producent ten tworzy produkt nietypowy na polskim rynku – drzwi składane, a także, nieco bardziej znane, drzwi przesuwne.

2016-03-04

Drzwi wielofunkcyjne OD firmy Hörmann

Stalowe drzwi wielofunkcyjne firmy Hörmann spełniają różnorodne wymagania w zakresie funkcji specjalnych, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokich standardów estetycznych.

2015-06-23

Drzwi, z którymi nie warto zadzierać

Jak bada się drzwi kuloodporne? Ile ważą najcięższe drzwi specjalistyczne? Na te i inne pytania odpowiada Robert Donica, Dyrektor Zarządzający DONIMET.

2014-11-03

Nowości dla branż medycznej i spożywczej w sektorze stolarki otworowej

Firma Wiejak wprowadziła do swojej oferty wiele nowości w sektorze stolarki otworowej, zarówno dla branży medycznej, jak i przemysłu spożywczego.

2014-10-07

Drzwi techniczne DANA do budynków użyteczności publicznej

Dzisiaj DANA może zaproponować swoim klientom drzwi do najróżniejszych zastosowań, których wygląd nie będzie odbiegał od siebie.

2014-09-09

Jak kupować drzwi garażowe boczne?

Przydomowy garaż spełniający jedynie funkcję pomieszczenia przeznaczonego do parkowania samochodu przestaje nam wystarczać.

2014-06-24

W trosce o bezpieczeństwo – drzwi techniczne

Drzwi techniczne, mając coraz ciekawszy design, cieszą się rosnącą popularnością także w domach prywatnych. Kiedy warto je zastosować?

2013-11-28

Bezprogowe akustyczne drzwi laboratoryjne

Aluron wprowadził do oferty drzwi przystosowane do stosowania w laboratoriach, szpitalach i innych pomieszczeniach wymagających zachowania wysokich standardów higieny.

2013-11-19

Drzwi drewniane HPL do szpitali i ośrodków zdrowia

Drzwi DANA to produkty o bardzo wszechstronnym zastosowaniu w budownictwie użyteczności publicznej, jednak na szczególną uwagę zasługują tu drzwi specjalistyczne stosowane w szpitalach i ośrodkach zdrowia.

2013-04-09

Układ napowietrzania drzwiami dwuskrzydłowymi wyposażonymi w blokady elektromechaniczne

Do usprawnienia procesu napowietrzania w budynkach wykorzystać można otwory już istniejące w elewacji, ze szczególnym uwzględnieniem okien i drzwi wejściowych.

2013-02-12

Drzwi otwierane przedramieniem?

Analizy laboratoryjne wykazały, że na rękach statystycznego Polaka żyje aż 17 niebezpiecznych drobnoustrojów. Ale co to ma wspólnego z branżą okien i drzwi?

2012-08-16

Drzwi OknoPlus z kontrolą dostępu

W wielu firmach, jak i budynkach prywatnych, istnieją pomieszczenia, do których właściciele chcieliby mieć indywidualną kontrolę dostępu.

2012-06-20

Drzwi dźwiękoszczelne Hörmann

Drzwi wielofunkcyjne Hörmann o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Nawet do 61 dB.

2012-03-03

Hydro Aluminium Chrzanów wsparło Muzeum Auschwitz

Hyrdo Aluminium Chrzanów zaangażowało się w realizację projektu, jakim jest gablota przeznaczona do przechowywania jedynych, zachowanych do dzisiaj drzwi komory gazowej...

2012-01-19

Drzwi "Easy Step" – nowa propozycja od Normstahl Entrematic

Brama sekcyjna Euro wraz z nowymi drzwiami wewnętrznymi "Easy-Step" umożliwia wejście do garażu bez konieczności jego otwierania.

2011-11-30

Estetycznie i bezpiecznie – techniczny duet od Classen

Classen, producent podłóg i drzwi, oferuje estetyczne i trwałe wewnętrzne wejściowe drzwi techniczne w Polsce.

2011-08-24

Loxa – drzwi z pomysłem

Firma Loxa powstała z myślą o wszystkich, którzy szukają ciekawych i jednocześnie eleganckich rozwiązań do swoich domów. Rozmawiamy z Andrzejem Kaszyckim.