Centrum wyszukiwania

drzwi
rodzaje drzwi
wewnętrzne
zewnętrzne
balkonowe / przesuwne / składane
harmonijkowe
antywłamaniowe
przeciwpożarowe
szklane
dymoszczelne
chłodnicze
akustyczne
automatyczne
specjalne
dodatkowe wyposażenie
okna
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
DRZWI WEJŚCIOWE Z ALUMINIUM

DRZWI WEJŚCIOWE Z ALUMINIUM

MITBAU Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie MITBAU

Wytrzymałe, uniwersalne i trwałe.

 

Aluminiowe drzwi wejściowe to optymalne rozwiązanie, stworzone na miarę codziennych wymagań i obciążeń. Są wyjątkowo stabilne i odporne na odkształcenia nawet w warunkach dużego obciążenia użytkowego, zapewniają bardzo skuteczną izolację cieplną oraz odporność na korozję i warunki atmosferyczne.

 

  • unikalna stabilność materiału
  • skuteczna ochrona przed włamaniem
  • estetyczne wzornictwo
  • swoboda projektowania
  • sprawdzona jakość

 

MITBAU oferuje 3 rodzaje wypełnień drzwiowych

 

 

Obustronne wypełnienia nakładkowe              Jednostronne wypełnienia nakładkowe                     Wypełnienia wsadowe

 

Obustronne wypełnienia nakładkowe (produkt Premium+)


Wysokiej jakości płyty dekoracyjne (obłogi) przykrywają całą ramę skrzydła – zarówno po stronie wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Dzięki temu powstają obustronnie gładkie, eleganckie, piękne powierzchnie, bez wizualnych „zakłóceń” konstrukcyjnych (profili skrzydła) ukrytych w środku . Widoczna pozostaje sama rama drzwiowa, a skrzydło jest spójne i niezwykle estetyczne.

 

Jednostronne wypełnienia nakładkowe (produkt Premium)

Cała powierzchnia tylko zewnętrznej  strony przykryta jest płytą dekoracyjną (obłogiem). Wewnątrz rama skrzydła otacza wypełnienie drzwiowe – rama skrzydła i wypełnienie pozostają widoczne.

 

Wypełnienia wsadowe

Nazwa zdradza: wypełnienie jest wstawiane w ramę skrzydła . Profil skrzydła z obu stron widocznie otacza wypełnienie. Technologicznie jednak jest to konstrukcja, w której można wymieniać wypełnienie, gdyby po latach użytkownicy postanowili zrobić niedrogi i efektowny lifting drzwi. Niezależnie od tego, na jaki wariant Państwo się zdecydują – adeco gwarantuje Państwu najwyższy stopień bezpieczeństwa i efektywności energetycznej w połączeniu z łatwością pielęgnacji i elegancją. adeco – drzwi doskonałe... Najmodniejsze drzwi Europy!

 

 

 

 

GALERIA DRZWI MITBAU 


Zapytaj o produkt

Inne produkty z tej kategorii

Drzwi Drzwi wsadowe PVC model GEMMARodenberg - Premium 6441ELEGANT INOXDrzwi panelowe Drzwi zewnętrzne Systemy drzwi aluminiowychERYKFav 53/INOX