Katalog Produktów

fasady, ogrody zimowe
ogrody zimowe
fasady
systemy solarne
solarne
fotowoltaiczne
usługi
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
FOTOWOLTAICZNA FASADA WENTYLOWANA

FOTOWOLTAICZNA FASADA WENTYLOWANA

ML SYSTEM Spółka Akcyjna
Więcej informacji o firmie ML SYSTEM
Obok żaluzji fotowoltaicznych i modułów BIPV, fotowoltaiczna fasada wentylowana to kolejny sposób na funkcjonalne i estetyczne umieszczenie konstrukcji fotowoltaicznej w budynku.
Fasada wentylowana, która standardowo składa się z warstwy izolacyjnej i zewnętrznej okładziny elewacyjnej przedzielonych szczeliną wentylacyjną, to energooszczędne i estetyczne rozwiązanie, coraz częściej jest stosowane w nowym budownictwie oraz przy termomodernizacji istniejących budynków.
Opracowana przez ML System fotowoltaiczna fasada wentylowana nie tylko obniża ryzyko kondensacji pary wodnej i poprawia parametry cieplne budynku. Zintegrowanie paneli fotowoltaicznych w zewnętrznej okładzinie umożliwia produkcję energii słonecznej na potrzeby obiektu. Zastosowanie fotowoltaiki na elewacji nie tylko pozwala wykorzystać OZE (Odnawialne Źródła Energii) jako materiał budowlany, ale również jest korzystne pod względem produkcji energii elektrycznej w przypadku użytkowników, wykorzystujących wyprodukowaną energię elektryczną na potrzeby własne przy mniejszym zużyciu w lecie, a większym w zimie (np. szkoły, uczelnie). Instalacje takie nigdy nie są zasypane przez śnieg, jak również pozwalają wyprodukować więcej energii ze słońca w okresach zimowych w stosunku do rozwiązań umieszczonych na dachach. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj .ML SYSTEM Spółka Akcyjna Inne produkty z tej kategorii

MODUŁ PV MAX COLOR MODUŁ PV MAX MODUŁ PV OPTIMA MODUŁ PV ECO LIGHT

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

METRA - Moduły Energetyczne