Nice Polska Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

Nice Polska Sp. z o.o.
Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

[mapa]
tel.: 022 7594000
e-mail: nice@nice.com.pl
tel.: 022 7594012
Fax: 022 7594022

https://www.youtube.com/user/nicepolska2012
https://www.facebook.com/NiceGroupPoland/


Najlepsza w Polsce firma w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet Siedziba Nice Polska Nice - serce bramy
NICE – LIDER W AUTOMATYCE DLA DOMU  

Nice ułatwia życie” - to dewiza, w której zawiera się misja lidera branży automatyki do bram i rolet w Polsce. Produkty Nice - łatwe w instalacji i użytkowaniu - mogą zautomatyzować bramę wjazdową, garażową, rolety, markizy, bez potrzeby projektowania i tworzenia wyrafinowanych i kosztownych instalacji.

Automatyka Nice projektowana jest tak, by czynić życie prostszym i wygodniejszym, zapewniając jej użytkownikom bezpieczeństwo i komfort. Produkty Nice swoimi rozwiązaniami wybiegają daleko w przyszłość: są niezawodne, posiadają wyrafinowane i innowacyjne cechy a systemy do zarządzania i nadzoru automatyki umożliwiają stworzenie w pełni zautomatyzowanego, inteligentnego domu. Bramy wjazdowe i garażowe, rolety, markizy, systemy nawadniania i oświetlenia ogrodowego mogą być sterowane za pomocą jednego pilota, dzięki zastosowaniu jednolitego systemu sterowania radiowego FLOR. Wszystkie modele pilotów, kompatybilne ze sterowaniem radiowym FLOR, mogą być zastosowane w każdej instalacji automatyki dla domu.

NICE – MIĘDZYNARODOWA GRUPA

Firma Nice Polska jest jednym z 18 oddziałów włoskiej spółki Nice Spa. Spółka powstała w 1991 roku w Oderzo, niedaleko Wenecji, gdzie trzech wizjonerów połączyło swoje doświadczenia na polu zarządzania, inżynierii i elektroniki, zakładając firmę marzeń.

W 2006 roku zarząd i akcjonariusze firmy Nice podjęli decyzję o wprowadzeniu jej na Włoską Giełdę Papierów Wartościowych. Decyzja ta podyktowana była nową strategią, która zakłada bardziej dynamiczny rozwój firmy oraz umocnienie jej pozycji. Przyniosło to wymierne korzyści wszystkim oddziałom Nice na świecie. Spółka umocniła swoją pozycję i pozyskała nowy kapitał na dalszą ekspansję. W efekcie, w krótkim czasie, Nice otworzył oddziały min. w Australii, Portugalii, a ostatnio także w RPA, dzięki czemu umocnił swoją pozycję na światowych rynkach o dużym znaczeniu gospodarczym. W wyniku przejęcia do Grupy Nice dodatkowo dołączyły nowe firmy: Mtec - producent i dystrybutor systemów automatyki domowej i przemysłowej oraz Silentron - jeden z wiodących producentów bezprzewodowych systemów alarmowych.

Więcej na www.nice.pl