TERMOOKNA

pakiet medialny

Kontakt

TERMOOKNA
pl. Chojnowska 2
59-500 Złotoryja

[mapa]
tel.: +48 76 87 81 874
e-mail: info@termookna.pl
tel.: +48 733 443 600
Fax: +48 76 75 30 258


TERMOOKNANasza firma zajmuje się oknami, drzwiami, bramami, roletami, oknami dachowymi, a także ogrodami zimowymi. Na wszystkie produkty posiadamy aprobaty-deklaracje i stosowne atesty dopuszczające do użyteczności publicznej, mieszkaniowej, przemysłowej i inne wymagane.

Zapewniamy prefabrykację, dostawę oraz montaż w systemach:

PVC: VEKA, Aluplast, Energeto PassivDrewniane IV 68, IV 78, IV 92mm

Aluminiowe: Ponzio, Aliplast, Aluprof

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Illbruck. Montujemy stolarkę w warstwie docieplenia na konsolach statycznych oraz w systemie warstwowym.Okna i drzwi PVC Pasywne o współczynniku Uw, dochodzącym do wartości 0,49 W/(m2*K), a także termooszczędne i standardowe okna z pakietem trzyszybowym o współczynniku Ug= 0.5/0.7/1.0 W/(m2*K). Pakiety szybowe wyposażone są w odróżnieniu od konkurencji (która zazwyczaj stosuje ramki aluminiowe) w ramki o obniżonym współczynniku strat przewodzenia ciepła, przez co w znaczący sposób eliminowany jest efekt wyraszania się wilgoci na powierzchni szyb, a dodatkowo skrzydła wyposażone są w 4 zaczepy zwiększające odporność na wyważanie skrzydła.

Okna i drzwi drewniane wykonane z materiałów: sosna, meranti lub dębu, lakierowane farbami lazurowymi, wykonane z grubości profili 68, 78 lub 92mm, posiadają bardzo dobre współczynniki, wymagane dla każdego rodzaju budownictwa.

Drewniane okna nadają wyjątkowego charakteru wnętrzom pomieszczeń, a także umożliwiają produkowanie okien o znacznie większych gabarytach.

Okna i drzwi aluminiowe wykonane z profili o zróżnicowanym kształcie i budowie, malowane farbami o dowolnym kolorze z palety barw RAL. Systemy umożliwiają tworzenie konstrukcji do zabudowy wewnętrznej pomieszczeń, drzwi wejściowych narażonych na zewnętrzne warunki atmosferyczne, a także dedykowane do domów termooszczędnych oraz pasywnych, przy użyciu szerokiej gamy wypełnień i różnorodnego szkła strukturalnego i architektonicznego.

Wykonujemy również :

 

  • zewnętrzne przeszklenia ścian,
  • zadaszenia, zabudowy balkonów, tarasów i ogrody zimowe,
  • bramy segmentowe, rolowane, uchylne, rozwierne oraz przemysłowe,
  • rolety zewnętrzne aluminiowe i PVC,
  • okna dachowe firm Velux, Fakro i Roto.

 

Wraz z dostawą oferujemy naszym wymagającym Klientom prawidłowy i poprawny, profesjonalny, trójwarstwowy - tzw. "ciepły" montaż okien,  wieńczący cały proces zamówienia. Do tego celu stosujemy folie paroprzepuszczalne, paroszczelne lub taśmy rozprężne firmy Tremco Illbruck.

Jest możliwe również zamontowanie stolarki otworowej w strefie docieplenia z użyciem konsoli montażowych JB-D.Obsługujemy klientów indywidualnych w kraju i za granicą,  firmy wykonujące duże zadania przetargowe i inwestycyjne (szkoły, przedszkola, hale sportowe, spółdzielnie mieszkaniowe, instytucje  publiczne).

Szczególnie zapraszamy do kontaktu z nami osoby indywidualne i firmy, rozpoczynające budowę domów mieszkalnych, aby na etapie projektu bądź fundamentu ustalić wszystkie ważne szczegóły dotyczące wielkości i położenia otworów okiennych i drzwiowych. Bardzo ważnym elementem jest wysokość i rodzaj nadproży w celu uniknięcia na kolejnych etapach budowy, poważnych problemów z doborem optymalnych parametrów zamawianej stolarki otworowej, o czym przekonał się już niejeden inwestor, który w fazie zamawiania stolarki musiał decydować się na okna balkonowe/tarasowe o wysokości 190 czy tez ekstremalnie 180cm...!