DINDECOR Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

DINDECOR Sp. z o.o.
Grabska 12
32-005 Niepołomice

[mapa]
tel.: 12 444-77-25
e-mail: biuro@dindecor.com
tel.: 508 393 161
Fax: 12 444-77-40


DINDECOR Sp. z o.o.

Dindecor sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się produkcją wypełnień drzwiowych z PVC oraz aluminium.

Dzięki wypracowanym rozwiązaniom technicznym i projektowym, mającym na celu wzrost efektywności współpracy, dopasowujemy ofertę do potrzeb swoich Klientów.

Nasza propozycja to nie tylko najwyższej jakości produkty, ale także szeroki zakres zindywidualizowanej obsługi. Proponujemy Państwu kilkadziesiąt różnych wzorów, dostępnych w szerokiej palecie kolorystycznej. Produkowane przez nas wypełnienia są idealnym dopełnieniem każdego budynku, stanowią też niepowtarzalny element dekoracyjny. Nasze wyroby mogą być zastosowane we wszystkich dostępnych na rynku profilach aluminiowych i PVC.

Misją firmy Dindecor jest zostanie liderem wśród producentów wypełnień drzwiowych na polskim i europejskim rynku.

   Naszą pozycję chcemy budować poprzez produkcję wyrobu o bardzo wysokiej jakości oraz kompleksową obsługę naszych klientów. Uczciwość wobec partnerów biznesowych i kontrahentów jest dla nas najważniejsza ponieważ to właśnie ta cecha stanowi solidny fundament działalności każdej firny.

   Postęp i zmiany na lepsze stanowią o rozwoju naszej firmy, wprowadzanie na rynek nowych model oraz rozwój technologii produkcji sprawia że z dnia na dzień stajemy się lepsi i bardziej konkurencyjni.

Krótkie terminy realizacji i korzystna cena przy wysokiej jakości wyrobów to nasze główne atuty.

Otwórz się na Dindecor !