WnD

pakiet medialny

Kontakt

WnD
ul. Sucha 1/3
95-070 Aleksandrów Łódzki

tel.: 42 27 07 709
e-mail: info@wnd.com.pl
tel.: 42 27 07 706
e-mail: sprzedaz@wnd.com.pl
Fax: 42 209 31 24

https://www.youtube.com/channel/UCYKAHbY05HRC0BbXNgbpf4w

WnD

WnD należy do Grupy Oknoplast, wiodącego lidera w produkcji stolarki okiennej. Firma WnD z siedzibą w Rąbieniu, zajmuje się produkcją okien, balkonów, balkonów przesuwnych i drzwi z PVC. Firma powstała w 2012 roku.

 

Zakład o powierzchni  11 ha, wyposażony jest w dwie hale produkcyjne o łącznej powierzchni 1300 m2. Przy trzyzmianowym systemie pracy, nasze moce produkcyjne sięgają 1700 okien/dobę. Najwyższą wartością jest dla nas produkcja okien wysokiej jakości. Produkcja odbywa się w nowoczesnym parku maszynowym, a wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza dba o każdy szczegół produkcji.

 

Firma funkcjonuje zgodnie z zasadami 5S – sortowanie, systematyka, sprzątanie, standaryzacja, samodyscyplina. 5S jest zestawem technik i metod mających na celu ustanowienie i utrzymanie wysokiej jakości stanowisk pracy.

 

Stale poszerzamy swoją ofertę. Proponujemy klientom szeroką gamę produktów. Współpracujemy z jednym z największych ekstruderów profili PVC w Europie. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo produkty dostosowane do najbardziej wymagających warunków. Oprócz produkcji krajowej, eksportujemy nasze produkty na rynki: włoski, francuski, belgijski, niemiecki, austriacki, czeski, słowacki i węgierski, jednocześnie rozszerzając i sukcesywnie podbijając nowe rynki zbytu.

 

Zapewniamy wysoką jakość wykonania i fachowe doradztwo doświadczonych partnerów handlowych. Wybierając WnD masz pewność, że trafia do Ciebie doskonale dopracowany produkt z zaufanego źródła.