Kontakt

DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.
Stary Laskowiec 4
18-300 Zambrów

[mapa]
tel.: 086 276 35 00
e-mail: dobroplast@dobroplast.pl
Fax: 085 674 32 54, -55


DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.

Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o. - lider stolarki PVC na rynku krajowym i czołowy producent okien i drzwi PVC w Europie. Firma powstała w 2000r. Nowoczesność, ogromny potencjał produkcyjny, zespół ludzi pracujących z pasją oraz prorozwojowe nastawienie sprawiły, iż w ciągu kilku lat staliśmy się punktem odniesienia dla wielu firm środowiska branżowego. Naszym celem jest dostarczanie Klientom produktów o najwyższej jakości i atrakcyjnej cenie.

Rzetelna praca i wieloletnie doświadczenie zaowocowały serią nagród i wyróżnień.

Produkcja profili PCV

Podstawą produkcji są własne 5- oraz 6-komorowe systemy profili Avantgarde 7000 i 9000 (w wersji prostej i półzlicowanej o szerokości zabudowy 70mm) - zaprojektowane przez najlepszych inżynierów w tej dziedzinie produkowane we własnej ekstruzji, wyposażonej w najwyższej klasy narzędzia austriackiego producenta Gruber & Co Group GmbH. Stały rozwój ekstruzji od 2005 roku pozwolił na wprowadzenie 8 innowacyjnych profili.

Produkcja szyb zespolonych

W 2003r. uruchomiona została własna produkcja pakietów szybowych. Na nowoczesnych liniach produkcyjnych, ze szkła dostarczanego przez czołowe koncerny szklarskie Guardian, Saint Gobain, Euroglas, wytwarzane są szyby zespolone o doskonałych parametrach termoizolacyjnych.

Produkcja okien

Ponad 50 000 m2 powierzchni hal produkcyjnych wyposażonych w pełni zautomatyzowane linie z najnowocześniejszymi maszynami renomowanych firma: ROTOX, FIMTEC, HOLLINGER pozwala na dzienną produkcję ponad 8 tysięcy jednostek okiennych w najwyższej jakości. Podstawą oferty jest szeroki asortyment okien elewacyjnych, drzwi zewnętrznych, okien w systemie angielskim oraz okien dachowych. Własne linie do okleinowania oraz gięcia profili umożliwiają szybką realizację najbardziej nietypowych zamówień.

Tabor transportowy

Starając się zapewnić naszym Klientom niezawodność i terminowość usług, nasza firma postawiła na najlepsze zaplecze transportowe. Tabor składa się obecnie z ponad 150 samochodów ciężarowych, które sprawnie dostarczają nasze produkty Klientom na terenie całej UE.