Kontakt

Deceuninck Poland Sp. z o.o.
ul. Poznańska 34
62-020 Swarzędz-Jasin

[mapa]
tel.: 061 8187000
e-mail: deceuninck.polska@deceuninck.com
Fax: 061 8187001

https://www.youtube.com/user/inouticpl
https://www.facebook.com/deceuninckPL/


Deceuninck Poland Sp. z o.o.

Założona w 1937 roku firma Deceuninck, wiodący producent profili PVC i aluminiowych do okien oraz drzwi, sprzedaje swoje produkty w ponad 90 krajach. W portfolio firmy znajdują się także wysokiej jakości systemy tarasowe, elewacyjne i ogrodzeniowe z opatentowanego materiału kompozytowego, dostępne na rynku pod marką Twinson. Deceuninck silnie koncentruje się na innowacji, ekologii i designie, tworząc ponadczasowe produkty, które sprostają dzisiejszym i przyszłym wymaganiom pod względem estetyki, wydajności oraz równowagi ekologicznej. 


Na początku 2019 roku Grupa Deceuninck połączyła swoje marki Inoutic i Deceuninck w jeden globalny brand Deceuninck, który będzie rozpoznawalny i pozwoli czerpać synergię z działań rynkowych w całej Europie. Znacznie wpłynęło to na umocnienie zarówno biznesu firmy, jak i jej Partnerów. 


Firma zatrudnia ponad 3700 pracowników. Jej główna siedziba znajduje się w Hooglede-Gits (BE). W samej Europie znajdują się 24 oddziały. Na świecie firma funkcjonuje w ramach 3 geograficznych regionów: Europa, Ameryka Północna oraz Turcja i rynki wschodzące. Deceuninck posiada 15 zintegrowanych zakładów produkcyjnych, które wraz z 21 magazynami i centrami dystrybucyjnymi gwarantują najlepszą obsługę klientów. W minionym roku firma uruchomiła nowe Centrum Dystrybucyjne w Polsce, w Jasinie. Firma notowana jest na giełdzie w Euronext Bruksela („DECB”).


https://www.deceuninck.pl/