IFTM INTERNORM Polska

pakiet medialny

KontaktIFTM INTERNORM Polska

INTERNORM NOWOCZESNE OKNA I DRZWI Z AUSTRII

Dalekowzroczne, przedsiębiorcze myślenie, know-how, nowatorski design oraz dbałość o najwyższą jakość to określenia oddające filozofię firmy Internorm, która  jest wiodącym międzynarodowym producentem okien i drzwi. Jesteśmy firmą, która wypracowała i wdrożyła „całościową koncepcję systemów okiennych” – obejmującą wszystkie etapy procesu – od badań i rozwoju, wytwarzania szkła izolacyjnego, poprzez wytłaczanie profili, aż po logistykę.

85 lat doświadczenia!

Internorm oferuje najwyższą w branży okiennej  jakość produktów wraz z kompetentnymi usługami w dziedzinie montażu oraz obsługi technicznej w trakcie użytkowania. Za tę kompetencję w dziedzinie okien i drzwi odpowiada 85-letnia już praktyka w produkcji okien z tworzyw i ponad 22 miliony jednostek sprzedanych wyrobów. Okna i drzwi firmy Internorm są w 100% opracowywane i wytwarzane w Austrii w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych w miejscowościach Traun, Sarleinsbach i Lannach, przez ponad 1800 pracowników. Swoją wyjątkowość produkty Internormu zawdzięczają naszemu stałemu dążeniu do ich usprawniania zgodnie z najnowszym stanem techniki i wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań.

Innowacyjna konstrukcja okien i perfekcyjna jakość

W naszej ofercie znajdą Państwo, zarówno powszechnie spotykane okna PCV oraz niestandardowe okna PCV z zewnętrzną nakładką aluminiową, okna drewniano-aluminiowe, jak także drzwi wejściowe aluminiowe oraz drewniano-aluminiowe o standardzie pasywnym. Obok obszernego wyboru kolorów oraz wykończeń, mają Państwo również wiele różnorodnych wariantów do dyspozycji np.: drzwi balkonowe, drzwi uchylno-przesuwne, okna o zróżnicowanych kształtach, innowacyjne szyby oraz skuteczne rozwiązania antywłamaniowe. Poza wymienionymi wyżej produktami w naszej ofercie można znaleźć rolety zewnętrzne i podtynkowe, żaluzje fasadowe, żaluzje wewnętrzne, moskitiery oraz okiennice. Te szerokie możliwości zostały wykreowane przez Internorm dla Państwa komfortu. 

O jakości naszych okien i drzwi świadczą rozliczne certyfikaty i nagrody, dzięki czemu nasze okna i drzwi mogą być stosowane zarówno w tradycyjnym budownictwie jak również w nowoczesnych budowlach niskoenergetycznych oraz pasywnych.

Kontynuacja trendu wzrostowego i kursu na sukces

Warunki biznesowe na rynku są trudne, podobnie jak i wcześniej, podczas gdy jednocześnie prognozowana jest poprawa koniunktury i klimatu dla inwestycji. Szanse na rynku okien mają obejmować przede wszystkim segmenty okien z tworzyw sztucznych oraz okien drewniano aluminiowych, w których to dziedzinach Internorm od dziesiątków lat z sukcesem stawia na innowacyjność i energooszczędność.

Wielkość daje zaufanie

Tam gdzie chodzi o doskonałe okno - musi ono w sposób niezawodny chronić, oszczędzać energię, być przemyślane pod względem technicznym i stanowić piękne źródło światła. Dowodem na to jest także zadowolenie naszych klientów, które uczyniło z naszej firmy wiodącą markę europejską. 

Nasze silne punkty:

  • Jesteśmy pionierami w zakresie okien energooszczędnych i pasywnych
  • Oferujemy całościową koncepcję systemu okiennego
  • Obszerny pakiet gwarancyjny
  • Oferujemy pewność wiodącej, międzynarodowej marki