Kontakt
ul. Duńska 4
05-152 Czosnów
[mapa]
tel.: 022 732 59 02
e-mail: info@soeasysystem.com
Fax: 022 732 59 99

https://www.facebook.com/SoEasySystemCom/


województwopowiat

Przedstawiciele handlowi

Imię i nazwisko województwo Telefony E-Mail
Sebastian Jasiński kujawsko-pomorskie
lubuskie
609184004 sjasinski@soeasysystem.com
Andrzej Jojczyk lubelskie
małopolskie
podkarpackie
świętokrzyskie
zagranica
605100757 ajojczyk@soeasysystem.com
Paweł Mirek pomorskie
zachodnio-pomorskie

+48 730 755 174
pmirek@soeasysystem.com
Piotr Łętowski - Ofertowanie, obsługa oprogramowania systemowego
609114009
pletowski@soeasysystem.com
Dariusz Skrzypkowski – Kierownik Działu Ofertowania +48 533 842 918 dskrzypkowski@soeasysystem.com
Marcin Skowronek łódzkie
mazowieckie
609887008 mskowronek@soeasysystem.com
Dariusz Mularczyk podlaskie
warmińsko-mazurskie
601949996 dmularczyk@soeasysystem.com
Sebastian Jasiński dolnośląskie
opolskie
śląskie
609184004 sjasinski@soeasysystem.com
Vlastimil Dluhos - Czechy, Słowacja zagranica
+420602127266 vdluhos@soeasysystem.com
Łukasz Księżyk - Doradztwo techniczne, technologia produkcji
609350006
lksiezyk@soeasysystem.com
Dariusz Mordak - Kierownik działu R&D (22)7325920
609959899
dmordak@soeasysystem.com
Anna Kowalewska - Marketing
609109048
marketing@soeasysystem.com
Obsługa oprogramowania systemowego - Sebastian Lachowicz blyexpert@blyweert.pl