VEYNA

pakiet medialny

Kontakt

VEYNA
ul. Szubińska 14
87-100 Toruń

[mapa]
tel.: 56 6219927
e-mail: veyna@veyna.pl
Fax: 56 6219928
Od wielu lat firma VEYNA produkuje panele aluminiowe do drzwi zewnętrznych, przez co jest znanym partnerem wielu firm budowlanych i producentów stolarki aluminiowej i PVC. Nowoczesna linia technologiczna, oparta na pracy obrabiarek sterowanych numerycznie, pozwala tworzyć wysokiej klasy panele o urozmaiconym wzornictwie. Wysoka estetyka paneli podkreślana jest przez wykorzystanie różnorodnych elementów szklanych i metalowych.

Urozmaicona oferta wyrobów o formach klasycznych jak i nowoczesnych pozwala zaspokoić gust nawet najwybredniejszych klientów. Przykładowe wzory przedstawiono w załączonych materiałach.

Panele drzwiowe dla rozróżnienia poszczególnych technologii zostały podzielone na sześć grup:

  1. ECONOMIC LINE - grupa ekonomicznych paneli drzwiowych
  2. ECONOMIC LINE (PCV)
  3. CLASSIC LINE - grupa bardzo popularnych wypełnień
  4. TOP LINE - grupa luksusowych wypełnień
  5. NEW LINE - grupa o nowych trendach w architekturze
  6. EXTRA LINE - panele tej grupy wykonywane są wyłącznie na życzenie klienta

Panele poszczególnych grup przewidziane są do stosowania przede wszystkim jako wypełnienia skrzydeł drzwiowych aluminiowych zewnętrznych i wewnętrznych. Możliwe również jest zastosowanie do drzwi wykonanych z innych materiałów jako wypełnienie w systemach PCV, stalowych i innych.

Sposób ich mocowania w skrzydłach drzwiowych lub ramach powinien być identyczny jak innych wypełnień, np. szyb zespolonych zgodnie z dokumentacją poszczególnych systemów.

Wypełnienia są dostępne standardowo w kolorze białym - RAL 9016 i brązowym -RAL 8019. Realizujemy również zestawienia dwukolorowe, a także w wersji lakierowanej Synthatec. Za zlecenie zrealizowane wg projektów klienta, producent nie ponosi odpowiedzialności w przypadku ewentualnego naruszenia zastrzeżonego wzoru lub praw patentowych. Odpowiedzialność za powyższe ponosi zleceniodawca.

Reklamacje i gwarancja:

W przypadku wystąpienia usterek i wad ukrytych - kupujący winien zgłosić swoje zastrzeżenia w formie pisemnej w terminie do 14 dni. Jeśli zakupiony towar dostarczony jest transportem osoby trzeciej (np. spedycja) kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostawy w obecności doręczyciela. Producent gwarantuje jakość swojego wyrobu jak i materiałów użytych do jego produkcji na okres 5 lat.