ELWIZ S.A.

wpis pełny

Kontakt

ELWIZ S.A.
ul. Obwodowa 11
66-008 Świdnica

[mapa]
tel.: 068 3273510
e-mail: elwiz@elwiz.eu
tel.: 068 3273226
e-mail: sekretariat@elwiz.eu
Fax: 068 3273616Jesteśmy producentem specjalizującym się w produkcji okien energooszczędnych i pasywnych. Polecamy Państwu opracowane przez nas rozwiązanie pozwalające zmaksymalizować efektywność energetyczną zakupionych u nas okien. Szczególne znaczenie ma to w przypadku opracowanej przez nas modyfikacji okien na  kształtownikach energeto® 8000 polegającej na opracowaniu własnej innowacyjnej technologi polegającej na zastosowaniu specjalnych systemów modułów termoizolacyjnych wykonanych z polistyrenu wzbogaconego dodatkiem granulatu grafitowego. Zastosowane do wypełnień komór kształtowników moduły termoizolacyjne charakteryzują się nieco lepszym obliczeniowym współczynnikiem przewodności cieplnej λ od oferowanych rozwiań na rynku, a tym samym wykonywane przy zastosowaniu tej technologii okna Elwiz energio passiv posiadają przenikalność cieplną jedną z najlepszych okien w Europie  .

Zdając sobie sprawę z „rosnącej świadomości klientów wyniesionej z profesjonalnych czasopism i portali internetowych, którzy coraz częściej wydając swoje pieniądze, oczekują rzetelnej i udokumentowanej informacji” Elwiz posiada nie tylko doskonały produkt, ale równie doskonałe dowody potwierdzające tą doskonałość.

energeto energio passive energeto energio passiv Świadectwo Badań

elwiz - energio passiv® - rozwiązanie technologiczne chronione zgłoszeniem patentowym nr P.396141 

Nawet najlepsze okna, jeśli niewłaściwie zostaną zamontowane nie zapewnią oczekiwanych rezultatów. Dlatego wraz z naszymi dostawcami opracowaliśmy system montażu zapewniający uzyskanie najlepszych parametrów.

Zapraszamy do współpracy