Kontakt

Sokółka Okna i Drzwi
Lotników Lewoniewskich 1
16-100 Sokółka

[mapa]
tel.: 85 722 02 11
e-mail: biuro@sokolka.com.pl
tel.: 085 733 64 40

http://www.youtube.com/user/SokolkaOknaiDrzwi
http://twitter.com/oknasokolka 

Sokółka Okna i Drzwi S.A. należy do największych na polskim rynku producentów stolarki okiennej i drzwiowej. Jest firmą o kilkudziesięcioletniej tradycji - prowadzi produkcję od początku lat 70-tych. Jednak najlepszym wyznacznikiem pozycji, którą zyskała sobie firma wśród odbiorców, jest siła marki Sokółka Okna i Drzwi. Stoi za nią nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim umiejętność jego połączenia z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i nowoczesnym systemem zarządzania.

Od jesieni 2006 roku Sokółka Okna i Drzwi jest częścią międzynarodowej grupy Inwido AB, wywodzącej się ze Szwecji. Wartość rocznych obrotów grupy przekracza 330 mln euro. W północnej Europie jest ona jednym z największych dostawców w branży stolarki otworowej. W swoich strukturach jednoczy czołowych producentów i najlepsze marki okien i drzwi.

Dzięki doświadczeniu zyskanemu przez lata działalności, Sokółka Okna i Drzwi jest w stanie zaoferować klientom produkty trafnie odpowiadające ich potrzebom. Dzięki wsparciu międzynarodowego koncernu zyskuje dostęp do najnowszych technologii i najlepszego wzornictwa. Będąc specjalistą w produkcji wyrobów z drewna, Sokółka Okna i Drzwi dostarcza klientom także funkcjonalne rozwiązania w zakresie okien aluminiowych, PCV oraz drzwi. Wspólnym mianownikiem dla zróżnicowanego asortymentu jest zapewnienie jakości przez dobór odpowiednich materiałów i zastosowanie praktycznych konstrukcji gwarantujących trwałość na lata.

Największym kapitałem firmy jest zaufanie do marki. Największym dowodem zaufania do znaku Sokółka Okna i Drzwi - rekomendacje naszych produktów przez zadowolonych użytkowników, którzy polecają je swoim bliskim. Aby sprostać ich oczekiwaniom, łączymy wiedzę o potrzebach polskich odbiorców z potencjałem międzynarodowego koncernu. W produktach firmy Sokółka Okna i Drzwi dajemy klientom piękno, trwałość i funkcjonalność.