Kontakt

KOMSTA OKNA,DRZWI,TECHNIKA GRZEWCZA
Nasienna 2
44-120 Pyskowice

[mapa]
tel.: (32)233 96 21
e-mail: komsta@komsta.pl
Fax: (32)305 14 31Firma KOMSTA powstała w 1992 roku.

Od 1994 roku rozpoczęto produkcję stolarki okiennej PCV w dzierżawionej hali w Pyskowicach przy ul. Armii Krajowej.

Z dnia na dzień doskonalono produkcję, podnosząc jakość wyrobów, wprowadzając do nich wiele nowoczesnych rozwiązań technicznych, czego rezultatem było zdobycie uznanej pozycji na rynku. W roku 1998 zakupiono teren przy ul. Nasiennej 2 w Pyskowicach. W dwóch nowych halach z pełnym zapleczem magazynowo - socjalnym kontynuowano działalność produkcyjną.

Analiza rynku skłoniła firmę KOMSTA do kolejnych kroków:

*
w 2000 roku rozpoczęto produkcję wyrobów z profili aluminiowych, które cieszą się dużym uznaniem nabywców ze względu na trwałość i wysokie walory estetyczne,
*
w 2002 roku przy fabryce utworzono Hurtownię Techniki Grzewczej i Sanitarnej, co dało solidne podstawy do bardziej kompleksowej obsługi Klienta w zakresie potrzeb budowlanych.

W 2005 roku zapadła strategiczna decyzja budowy kolejnej hali fabrycznej obok dotychczasowego zakładu, tuż przy Drodze Krajowej Gliwice-Olesno.

Od 2006 roku firma KOMSTA została Partnerem Handlowym firmy GERDA, co upoważnia nas to do budowy sieci sprzedaży wyrobów GERDA na teren województwa Śląskiego i Opolskiego oraz na terenie Czech i Słowacji.

Szeroki zakres działalności umożliwia nam bardzo wszechstronną obsługę naszych Partnerów Handlowych oraz Klientów detalicznych. Możliwości techniczne jakie daje nowa Fabryka w połączeniu z doświadczeniem i profesjonalizmem załogi to gwarancja JAKOŚCI i TERMINOWOŚCI realizacji zamówień.

W 2011 roku poszerzeliśmy naszą ofertę o kolejne produkty. Obecnie produkujemy okna i drzwi PCV w systemach Gealan oraz Salamander, stolarkę aluminiową w systemie Aliplast. Od 01.04.2011 w ofercie pojawił się także nowy asortyment: okna dachowe firmy Roto jak również bramy garażowe i rolety zewnętrzne.

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą.

Mirosław Komsta