CKM Extrusion Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

CKM Extrusion Sp. z o.o.
ul. Kanałowa 2
98-220 Zduńska Wola

[mapa]
tel.: +48 (43) 823 42 20
e-mail: biuro@ckmextrusion.pl; sales@ckmextrusion.pl
Fax: +48 (43) 824 66 88


Siedziba firmy

Firma CKM Extrusion Sp. z o. o. to spółka zajmującą się produkcją innowacyjnych profili okiennych z PVC. Produkty tworzone są przy pomocy najnowszej i najwyższej światowej technologii. Dzięki współpracy z najlepszymi projektantami jesteśmy w stanie wyprodukować profile o unikalnej linii wzorniczej charakteryzującymi się najlepszymi parametrami technicznymi.

Nasze systemy okienne przygotowane są do restrykcyjnych wymagań energetycznych obowiązujących w Uni Europejskiej. Produkując nasze profile stosujemy technologię przyjazną środowisku która nie emituje do środowiska szkodliwych substancji. Profile tłoczone są na bazie stabilizatorów cynkowowapniowych co oznacza, że są one bez jakiejkolwiek domieszki ołowiu. Wszystkie produkty są zgodne z normą PN-EN 12608. Jakość oraz estetyka naszych produktów zaspokoi najbardziej wysublimowane gusta. Nasze produkty dostosowane są do oczekiwań rynku wschodnio i zachodnio europejskiego. W swojej ofercie ponad rozwiązania dostępne na rynku Polskim, posiadamy rozwiązania specyficzne na rynek Włoski, Francuski i Niemiecki.

Firma CKM Extrusion postawiła sobie za cel główny sprostanie oczekiwaniom klientów realizując poszczególne procesy i zadania, tak by były one jedyne i najważniejsze. Dzięki rzetelnemu i profesjonalnemu wykonaniu procesów: doboru surowców, projektowania, produkcji, kontroli jakości i testów, magazynowania, a także kompletacji i załadunku możemy zagwarantować zadowolenie klienta.

Naszą wizją jest partnerstwo w biznesie i odejście od podejścia dostawca=klient, dzięki czemu, dążąc do wspólnego osiągnięcia celu z naszymi partnerami mamy pewność, że podążamy w jednym kierunku i każdej ze stron zależy na osiągnięciu sukcesu w biznesie.