Kontakt

CDA Polska Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Robotnicza 60
53-608 Wrocław

[mapa]
tel.: 071 7978028
e-mail: biuro@cdakcesoria.pl
Fax: 071 7978027


Siedziba Firmy C.D.A.

Szanowni Państwo!

Centrum Dystrybucji Akcesoriów jest kontynuacją wcześniejszych indywidualnych działań obu właścicieli firmy. Każdy z nas osobno funkcjonował na rynku europejskim jako dystrybutor maszyn i akcesoriów związanych z przemysłem okiennym. Nastał czas połączenia działań, szerokich kontaktów oraz długoletnich doświadczeń.

Stworzyliśmy firmę C.D.A., której głównym celem jest zaspokajanie potrzeb rynku okuć i maszyn w Polsce i w Europie.

Nasz szeroki asortyment został bardzo starannie dobrany w oparciu o wyniki badań rynkowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu okucia drzwiowe i okienne, systemy automatyki, akcesoria do wyrobów ze szkła hartowanego, maszyny do produkcji stolarki z aluminium i PCV, systemy żaluzji międzyszybowych, maszyny do gięcia profili aluminiowych i stalowych najlepszych producentów.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem oferowanych przez nas produktów. Taka współpraca z producentami pozwala nam przedstawić atrakcyjną ofertę handlową, która w połączeniu z profesjonalną obsługą i doradztwem technicznym stwarza możliwość kompleksowej obsługi naszych Klientów.

Nasze kontakty i doświadczenie pozwalają nam również zorganizować - na Państwa indywidualne życzenie - artykuły związane z branżą a niebędące w naszej podstawowej ofercie.

Zapraszamy
Włodzimierz Bandelak i Giuseppe Gangemi