Metra SpA

pakiet medialny

Kontakt

Metra SpA
Via Provinciale Stacca 1
25050 Rodengo-Saiano (Brescia)

[mapa]
tel.: +48 609559339
e-mail: m.gaczynski@metra.it

Piramida pod Luwr

Metra należy do najbardziej znanych budowlanych systemów architektonicznych na świecie. Słynna piramida pod Luwrem jest jednym z niezliczonych naszych znaków rozpoznawczych.

Firma istnieje od 1962 roku i bardzo dobrze się rozwija na rynku polskim. Firma zatrudnia ponad 800 pracowników i ma ponad 5000 firm partnerskich na całym świecie. Posiadamy 9 pras do tłoczenia profili od tych najmniejszych przekroi do dużych profili wykorzystywanych w budownictwie i przemyśle.

Mamy dwie linie lakiernicze pionową i poziomą, anodownie i linię do okleinowania profili w kolorach drewnopodobnych, spełniamy standardy najwyższej jakości potwierdzone przez QUALICOAT, QUALIMARIN, QUALIDECORAL i QUALANOD.

W gamie produktów są wciąż nowe rozwiązania systemowe np: system okienny dedykowany budownictwu pasywnemu: NC90 STH-HES,
System fasad wentylowanych Metra Urano-Wall
Systemy fasad modułowych Poliedra Sky-Fast 80, bardzo popularny na rynku polskim z wieloma realizacjami, 
Systemy balustrad Theatron od standardowych po rozwiązania balustrad całoszklanych,
System okienne Aelle 100, w których aluminium połączone jest z drewnem (ostatnia realizacja w Polsce Rewitalizacja Portu Praskiego w Warszawie) 
Systemy drzwi wewnętrznych Metra-Flex z opaskową ościeżnicą na mur,
Systemy osłon przeciwsłonecznych Frangisole,
Systemy okiennic Aluminiowych Persiane Metra,
Systemy drzwi podnoszono-przesuwnych w tym nowość drzwi przesuwne system NC-S 120 STH SLIM złącze centralne o szerokości 30mm i możliwość pełnego rozsuwania narożnika 90 stopni.

Dostarczamy oczywiście całe know how od maszyn do software. Wspieramy również naszych odbiorców poprzez seminaria dla architektów i inwestorów.