
pakiet medialny
Kontakt
31 października 2019 zakończył się okres przejściowy dla zharmonizowanych norm PN-EN-16034 i PN-EN-14351-1, w konsekwencji od 1 listopada 2019 normy te...
So Easy System rozpoczęła procedurę uzyskania certyfikatu ATG dla rozwiązań rodziny SO EASY. Certyfikat jest potwierdzeniem parametrów techniczno-prawnych wymaganych na rynku belgijskim.
Kompletny system przeciwpożarowy WESTA przeznaczony do budowy wewnętrznych ścian i drzwi uzyskał Krajową Ocenę Techniczną ITB – KOT –2017/0238 wydanie 2.
SO EASY SYSTEM uzyskał potwierdzenie ochrony Europejskiego Urzędu Patentowego dla innowacyjnych rozwiązań technologii SO EASY.
Dobiega końca budowa Szpitala Południowego, jednej z najważniejszych i najnowocześniejszych inwestycji użyteczności publicznej w Warszawie.
Spółka So Easy Holding BVBA podpisała umowę join-venture (50/50) z Grupą Deceuninck.
Pod koniec maja firma So Easy System przeprowadziła kolejne z szeregu badań systemu przeciwpożarowego WESTA EI60.
W dniach 22-23 listopada miało miejsce bardzo istotne wydarzenie w historii firmy Blyweert. Nastąpiła oficjalna prezentacja nowych systemów aluminiowych SoEasy.
Blyweert przeprowadził badania drzwi ppoż. WESTA EI 60. System WESTA został zaprojektowany w biurze Blyweert w Czosnowie.
Od początku 2016 roku, firma Blyweert prowadzi badania aprobacyjne nowego systemu drzwi i ścianek p-poż WESTA...
Blyweert jest w trakcie wprowadzania do oferty systemu drzwiowego opartego na bazie swojego najcieplejszego systemu okienno-drzwiowego OLYMPIA.
Na Walnym Zgromadzeniu Wspólników jednomyślnie podjęto decyzję o dokapitalizowaniu spółki, a także powołano nowy zarząd.
Blyweert Aluminium wprowadził rewolucyjne zmiany w systemie Atlas dla zadaszeń jedno i dwuspadowych ogrodów zimowych.
Zarząd Blyweert Aluminium Sp z o.o. poinformował, że Pan Tomasz Kolczyński z dniem 29 listopada 2013 roku przestał pełnić funkcję Dyrektora Generalnego Spółki.
Wewnątrz zakładu produkcyjnego Blyweert przygotowywano miejsce pod najnowszą w regionie europy środkowo-wschodniej proszkową lakiernię pionową!
Nasza wizyta była świetną okazją do przyjrzenia się 40-milionowej inwestycji Blyweert w najnowocześniejszą w regionie europy środkowo-wschodniej proszkową lakiernię pionową.
Blyweert Aluminium dynamicznie rozwija się na polskim rynku. Rozmawialiśmy z Markiem Donvil o rzekomej złej sytuacji firmy w Polsce. Pan Mark dementuje te plotki.
W kwietniu 2008 pisaliśmy o starcie w Belgii nowego podmiotu w sektorze architektonicznych systemów aluminiowych. O tym co się wydarzyło od tamtej pory, opowiada nam Monika Donvil
Po 13 latach świetnej współpracy, doprowadzeniu Fapim do pozycji absolutnego lidera na rynku okuć do stolarki aluminiowej, Mark Donvil zdecydował się na nowy odważny krok.