Delta Zbigniew Różycki

pakiet medialny

Kontakt

Delta Zbigniew Różycki
ul. Magazynowa 21
40-424 Katowice

[mapa]
tel.: 32 256 55 36
e-mail: delta@delta.net.pl
tel.: 32 730 36 30
tel.: 32 256 55 52
Fax: 32 2565552

Siedziba firmy DELTA w Katowicach Zakład produkcyjny i magazyn główny w Katowicach

DELTA Zbigniew Różycki  o rodzinna firma z Katowic, która została założona w roku 1992 przez Zbigniewa Różyckiego. Od początku swego istnienia zajmowała się stolarką drzwiową ze szczególnym nastawieniem na atestowane drzwi antywłamaniowe i zamki.

Obecnie marka DELTA Zbigniew Różycki jest rozpoznawalna w całym kraju jako czołowy producent drzwi stalowych wewnętrznych wejściowych i zewnętrznych do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz instytucji użyteczności publicznej. Nasza oferta obejmuje drzwi (wzmocnione, techniczne,  antywłamaniowe, przeciwpożarowe, dymoszczelne, akustyczne, dwuskrzydłowe, przeszklone,  energooszczędne i pasywne ) oraz zamki, wkładki, szyldy, klamki oraz inne akcesoria drzwiowe.  

Aktualności Delta Zbigniew Różycki

DELTA Zbigniew Różycki laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

2019-12-06

DELTA Zbigniew Różycki laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Firma DELTA Zbigniew Różycki została uhonorowana Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP w kategorii Lider Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Drzwi stanowe delta dostępne od ręki: Universal 56S, Special 56R, Perfect 68X

2018-12-04

Drzwi stanowe delta dostępne od ręki: Universal 56S, Special 56R, Perfect 68X

Delta Zbigniew Różycki poinformowała, że zaczynana przyjmować zamówienia na drzwi zewnętrzne przeszklone, będące na stanie magazynowym z dostępem od ręki.

Konfigurator drzwi DELTA

2018-11-27

Konfigurator drzwi DELTA

Mając na uwadze wysoki standard obsługi klientów, producent drzwi DELTA wprowadził do użytkowania KONFIGURATOR DRZWI DELTA.

Więcej

Produkty i usługi Delta Zbigniew Różycki

Delta UNIVERSAL 56S

Delta UNIVERSAL 56S

Drzwi stalowe uniwersalne, wewnętrzne i zewnętrzne, wejściowe do mieszkań i domów, o niskim narażeniu na włamanie.   Przeznaczenie: mieszkania, domy, pomieszczenia gospodarcze i socjalne, komórki, piwnice, kotłownie, garaże, magazyny.   Zalety: niska cena trwałość   Wyposażenie...

Delta SPECIAL 56S/X

Delta SPECIAL 56S/X

Drzwi stalowe wzmocnione, wewnętrzne i zewnętrzne, wejściowe do mieszkań i domów, o umiarkowanym narażeniu na włamanie.   Przeznaczenie: mieszkania, domy, pomieszczenia gospodarcze i socjalne, komórki, piwnice, kotłownie, garaże, magazyny.   Zalety: niska cena podwyższona odporność na...

Delta PREMIUM 56S

Delta PREMIUM 56S

Drzwi stalowe antywłamaniowe, wewnętrzne i zewnętrzne, wejściowe do mieszkań i domów, o wysokim narażeniu na włamanie.   Przeznaczenie: mieszkania, domy, biura, pomieszczenia gospodarcze i socjalne, garaże.   Zalety: wysoki poziom zabezpieczenia antywłamaniowego szeroka gama kolorystyczna,...

Więcej